گلکسی نوت ۷ در برابر ضربه‌های چاقو و چکش!

۹ شهریور ۱۳۹۵ | ۲۰:۰۰ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

هر زمان که یک گوشی جدید راهی بازار می‌شود، کلی آزمایش‌های مختلف روی آن صورت می‌گیرد. تست ضربه و سقوط، تست نفوذ آب و انواع و اقسام آزمایش‌های دیگر که شاید فایده‌ای هم برای کاربران نداشته باشند، اما در نوع خودشان بسیار جالب و هیجان‌انگیز هستند.

این اتفاق برای گلکسی نوت ۷ هم رخ داده و هر روز یک آزمایش مقاومت روی آن انجام می‌شود. هر چه باشد این تلفن همراه هوشمند با شیشه‌ی گوریلا گلس ۵ راهی بازار شده که سازندگان آن ادعا می‌کنند، در برابر ضربه بسیار مقاوم است. البته در اکثر آزمایش‌هایی که روی گلکسی نوت ۷ صورت گرفته، این شیشه مقاومت بالایی از خودش نشان داده است.

در آزمایش امروز مقاومت این گوشی دربرابر ضربه‌ی چاقو و دو مدل چکش سنجیده می‌شود. البته قبل از تماشای این ویدیو به شما پیشنهاد می‌کنیم که اگر تحمل دیدن خرد و خمیر شدن گلکسی نوت ۷ را ندارید، آن را نگاه نکنید.

در این ویدیو گوشی گلکسی نوت ۷ در برابر ضربه‌های چاقو آسیب نمی‌بینید و حتی خط و خش هم بر نمی‌دارد. حتی در برابر ضربه‌ی یکی از چکش‌ها هم مقاومت خوبی از خودش نشان می‌دهد و به سختی ترک بر می‌دارد؛ اما زمانی که پای چکش بزرگ‌تر به میان می‌آید، مشاهده می‌کنیم که این گوشی از لبه‌ها آسیب می‌بیند. البته ناگفته نماند که این تلفن همراه هوشمند ضربه‌های بسیار محکمی را تحمل می‌کند و حتی پس از کلی ضربه از کار می‌افتد و نمی‌توان از آن استفاده کرد.

این آزمایش به این موضوع اشاره می‌کند که گلکسی نوت ۷ در برابر ضربه بسیار مقاوم است و به این راحتی‌ها نمی‌توان آن را خراب کرد و از کار انداخت؛ اما همچنان به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای این گوشی از محافظ مخصوص استفاده کنید.

در ادامه می‌توانید ویدیوی منتشر شده از آزمایش جدید نوت ۷ را ببینید.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲۰ دیدگاه
 1. Avatar Next is Now

  تو تست مقاومت هم که رو دست نداره این گوشی

 2. Avatar حسین

  ین مقاومت رو مدیون گوریلا گلس ۵ هست که شاهکار به تمام معنایی هست در مقایسه با نسل قبل گوریلا گلس ۴ تا ۷۰ درصد قوی تر عمل میکنه و واقعا هم تو نوت ۷ ادعاش رو ثابت کرده. لطفا این شاهکار گوریلا گلس رو به سامسونگ نچسبونین در واقع سامسونگ دقیقا از صفحه نمایش اس ۷ استفاده کرده حالا چطور صفحه نمایشی که سری ساخت یکسانی دارند و در یک زمان تولید شدن نوت ۷ صفحه نمایشش قوی تره؟ چون بخاطر گوریلا گلس ۵ هتس در صورتیکه تو اس ۷ از گوریلا ۴ استفاده شده بود ولی فقط بخاطر گوریلا گلس ۵ تو سری نوت ۷ قوی تر عمل کرده. سامسونگیا نیاین هی بگین سامسونگ کیفیت داره و فلان و شاهکار گوریلا ۵ رو به حساب سامسونگ ندونین.

 3. Avatar علی

  داداچ کاردو اشتباه زدی با چاقو زنجان تست کن
  یارو عقده داره انگار گوشی چیزی بهش گفته باو حیفه

 4. Avatar سام

  دوستان قبل از خرید تست مفید ترکوندن نوت ۵ آجر رو یادتون نره

  خخخخخخخخخخخخخخهه

 5. Avatar Samsung

  همیشه سامسونگ روی ما ها را جلوی این اپل سفید و بالا نگه داشته.
  عاشقتیم موت۷، بزودی میخرمت

  1. Avatar عرفان

   موت ۷ بخر خیلی عالیه …. حتما دانشجو هم هستی ؟؟!!!

 • 1
 • 2
loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه