گلکسی S6 اج پلاس قیمت خورد!

رویا علاییان ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۴:۴۴ 22 جولای 2018

سامسونگ یکی از شرکت‌های بزرگ کره‌ای در حوزه تولید محصولات الکترونیکی و هوشمند در دنیا است. این شرکت در شهریور ماه هر سال مدل جدیدی از گوشی‌های نوت خود را راهی بازار می‌کرد. این در حالی است که سامسونگ امسال قصد دارد درکنار عرضه‌ی نوت ۵ که به ‌نظر می‌رسد یک قلم جدید دارد، مدل جدید گلکسی S6 اج را با نام گلکسی S6 اج پلاس راهی بازار کند.

براساس اخبار منتشر شده، سامسونگ قیمت در نظر گرفته شده برای جدیدترین گوشی هوشمند پرچمدار خود را منتشر کرد.

پیش از این اخبار و شایعه‌های زیادی پیرامون گلکسی S6 اج پلاس منتشر شده بود. همچنین قرار بود سامسونگ این گوشی‌ها را در همایش IFA برلین معرفی کند، اما به‌نظر می‌رسد این شرکت کره‌ای قصد دارد زودتر از تاریخ مقرر شده این گوشی‌ها را رونمایی کند. براین اساس سامسونگ قصد دارد در همین ماه گلکسی S6 اج پلاس را همراه با نوت ۵ رونمایی کند. دلیل اصلی این اقدام سامسونگ، رقابت با آیفون جدید شرکت اپل است. نکته قابل توجه در مورد این محصول قیمت پیش‌بینی شده سامسونگ برای آن است. سامسونگ قصد دارد مدل ۳۲ گیگابایتی گلکسی S6 اج پلاس را با قیمت تقریبی ۸۷۶ دلار روانه بازار کند.

s6-edge

به نظر می‌رسد این گوشی به مراتب در سطح بالاتری از پرچم‌دار کنونی این غول بزرگ تکنولوژی باشد. عنوان این دستگاه مشابه نام تجاری پرچم‌دار کنونی سامسونگ بوده، با این تفاوت که یک پلاس (Plus) به آن اضافه شده و به این ترتیب «سامسونگ گلکسی S6 اج پلاس» نامیده می‌شود. به گفته سامسونگ جزییات سخت‌افزاری به‌کار رفته در گلکسی S6‌اج پلاس مشابه با S6‌اج است و تفاوت اصلی آن در اندازه صفحه نمایش و ابعاد است. طول این گوشی ۱۵۴.۴۵ میلی‌متر و عرض آن ۷۵.۸۰ میلی‌متر است. همچنین ضخامت گلکسی S6 اج پلاس ۶.۸۵ میلی‌متر است. سامسونگ قصد دارد گلکسی S6 اج پلاس را در تاریخ ۲۱ آگوست (۳۰ مرداد) در بازار عرضه کند.

منبع: GSM Arena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما