گلکسی S7 سامسونگ یک سنسور دوربین جدید دارد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شنیده‌ایم که سامسونگ برنامه‌های مختلفی برای دوربین گلکسی S7 در ذهن دارد. شایعه‌ی جدیدی هم این حرف و حدیث‌ها را تا حدودی تایید کرده است. سامسونگ اخیرا اسم BRITCELL را ثبت کرده است. احتمال می‌رود این اسم، از کلمه‌ی bright گرفته شده باشد. یعنی سامسونگ می خواهد سنسور دوربینی بسازد که در تاریکی بهتر عکس می‌گیرد.

منابع گفته‌اند که Galaxy S7، اولین گوشی هوشمندی خواهد بود که ازمودم Cat. 12 LTE بهره می‌برد

بد نیست به این موضوع هم توجه کنیم که سنسورهایی که سامسونگ در حال حاضر روی گوشی‌های‌اش استفاده می‌کند، ISOCELL نام دارد. اسمی هم که سامسونگ ثبت کرده است، به “سنسور عکسبرداری برای گوشی‌های موبایل” اشاره کرده است.

Brticell

از سوی دیگر هم منبع دیگری در کره گفته است که S7 قرار است در بهمن عرضه شود. شایعه‌ی قبلی به دی ماه سال جاری اشاره کرده بود. در نتیجه احتمال اینکه در زمستان گوشی جدید سامسونگ را ببینیم کم نیست.

اطلاعات دیگری هم از گلکسی S7 منتشر شده است. منابع گفته‌اند که این گوشی، اولین گوشی هوشمندی خواهد بود که ازمودم Cat. 12 LTE بهره می‌برد و توانایی انتقال اطلاعات با سرعت ۶۰۰ مگابیت را دارد. می‌دانیم که پردازنده‌ی اسنپ‌دراگون ۸۲۰ توانایی انتقال اطلاعات با این سرعت را دارد و احتمال اینکه سامسونگ هم از این پردازنده در گوشی جدیدش استفاده کند، کم نیست.

منبع: GSM Arenaبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *

۲ دیدگاه
  1. Pouria

    سامسونگ داره با سونی مذاکره میکنه ، میخواد سنسور Z5 رو برا s7 بخره
    که سونی هنوز جواب نداده

    1. علی

      حتما من خودم z2 دارم سونی دوربینش تعطیل است

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما