گلکسی S7 Edge پرفروش‌ترین گوشی اندرویدی در نیمه‌ی اول سال ۲۰۱۶

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

در حالی که این روزها خبرها پیرامون گوشی گلکسی نوت ۷ زیاد است، اطلاعات منتشر شده به این موضوع اشاره می‌کنند که سامسونگ تا این لحظه بیش از ۱۳.۳ میلیون دستگاه گوشی گلکسی S7 Edge فروخته و این محصول یکی از پرفروش‌ترین گوشی‌های اندرویدی در نیمه‌ی اول سال  ۲۰۱۶ در دنیا بوده است.

گلکسی S7 Edge و گلکسی S7 پرفروش‌ترین گوشی‌های اندرویدی در نیمه‌ی اول سال ۲۰۱۶ بودند.

در این اطلاعات گفته شده که صفحه نمایش خمیده‌ی این گوشی مورد توجه علاقه‌مندان قرار گرفته و نقش زیادی در جذب مشتری داشته است. همچنین طرح‌های تبلیغاتی سامسونگ برای فروش سری گلکسی S7‌ در آمریکا و سایر کشورها آن‌قدر خوب بوده که بسیاری از مردم این گوشی‌‌‌ها را خریده‌اند. یکی از طرح‌های جالب سامسونگ برای فروش گلکسی S7 یا گلکسی S7 Edge این بوده که اگر مشتریان آمریکایی این گوشی‌ها را می‌خریدند، یک مدل دیگر از همان گوشی را با یک خط جدید به شکل رایگان دریافت می‌کردند.

از دیگر طرح‌های فروش این گوشی می‌توان به عرضه‌ی رایگان هدست واقعیت مجازی Gear VR و یک سال اشتراک سایت Netflix اشاره کرد.

همین موضوع باعث شده که این گوشی جزو سه گوشی پرفروش اندرویدی در نیمه‌ی اول سال ۲۰۱۶ انتخاب شود. این گوشی در حالی به عنوان پرفروش‌ترین گوشی اندرویدی شناخته می‌شود که در جایگاه دوم هم گوشی گلکسی J2 مدل ۲۰۱۶ و در مکان سوم هم مدل معمولی گلکسی S7 قرار گرفته است.

در واقع سامسونگ در نیمه‌ی اول سال ۲۰۱۶ بیش از ۳۸.۱ میلیون دستگاه تلفن‌ همراه هوشمند راهی بازار کرده است.

‌‌‌

منبع: Sam Mobile

مسابقۀ حرفه‌ای ربات‌های پرندۀ حمل کالا

‌‌‌‌

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

یک دیدگاه
  1. Next is Now

    تسخیــر ؛ بهترین واژه برای توصیف در اختیار داشتن ۳ رتبه ی اول پرفروش ترین های دنیاست

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما