گلکسی S8 اولین گوشی سامسونگ با صفحه نمایش حساس به‌فشار خواهد بود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

به نظر می‌رسد که شرکت سامسونگ قصد دارد قابلیتی مانند Force Touch به کار رفته روی آیفون ۶s و آیفون ۷ را روی گوشی گلکسی S8 قرار دهد. شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که این شرکت کره‌ای در حال آزمایش این ویژگی جدید است و قصد دارد روش‌های تازه‌ای را هم به آن اضافه کند.

Galaxy-S8-may-be-Samsungs-first-phone-with-pressure-sensitive-Force-Touch-display

براساس اطلاعاتی که توسط یکی از تامین کننده‌های قطعات گوشی‌های سامسونگ به بیرون درز کرده، این شرکت روی اضافه کردن ویژگی صفحه نمایش حساس به‌فشار به گلکسی S8 کار می‌کند؛ اما گفته شده که شکل بسیار عالی این قابلیت دو سال دیگر در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. البته گفته شده که این قابلیت باعث می‌شود که بتوان با گوشی‌های اندرویدی کارهای مختلفی انجام داد.” شرکت گوگل چند وقت پیش قابلیتی با نام App Shortcuts را به سیستم عامل خودش اضافه کرده بود و حالا قابلیت صفحه نمایش حساس به‌فشار می‌تواند این ویژگی را بهتر از قبل کند.

احتمال می‌رود که سامسونگ اولین شرکتی باشد که این مدل از صفحه‌های نمایش را روی گوشی‌هایش قرار می‌دهد. این شایعات در زمان عرضه‌ی گلکسی S7 هم شنیده می‌شد؛ اما در آن زمان شاهد چنین ویژگی جدیدی نبودیم. شاید حالا قابلیت صفحه‌ نمایش حساس به‌فشار به مرحله‌ی نهایی رسیده و سامسونگ می‌خواهد آن را به محصولات خودش اضافه کند.

منبع: theinvestor

‌‌‌‌‌

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲۴ دیدگاه
  1. منصور

    ۹۰% تحقیقات و برنامه نویسی سامسونگ تو آمریکاست و اگر رقابت نباشه هنوز۳GS دستمون بود یا T400

  • 1
  • 2
loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما