گلکسی S8 پلاس هم سال آینده عرضه می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

سامسونگ قصد دارد گلکسی S8  را در فروردین ماه سال آینده راهی بازار کند. البته این شرکت هنوز چیزی به شکل رسمی اعلام نکرده؛ اما شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که این شرکت قصد دارد گلکسی S8 پلاس را هم راهی بازار کند.

گزارش‌های جدید به این موضوع اشاره می‌کنند که گلکسی S8 پلاس یک صفحه نمایش ۶ اینچی خواهد داشت و در کنار مدل دیگری راهی بازار می‌شود که صفحه نمایش ۵ اینچی خواهد داشت. مدل پلاس پرچم‌دار جدید سامسونگ هم به صفحه نمایش خمیده با کیفیت QHD مجهز شده است.

البته گفته شده که مدل پلاس از نظر اندازه مانند نوت ۷ خواهد بود؛ اما اندازه‌ی صفحه نمایش آن بزرگ‌تر است. دلیل آن هم این است که صفحه نمایش فضای بیشتری از روی گوشی را در بر گرفته است. شایعات می‌گویند که صفحه نمایش S8 بیش از ۹۰ درصد فضای روی گوشی را به خودش اختصاص داده است.

هر دو مدل از سنسور تشخیص اثر انگشت جدیدی بهره می‌برند که زیر صفحه نمایش قرار گرفته است. با توجه به شایعات متعدد گوشی گلکسی S8 تفاوت زیادی با گلکسی S7 دارد و ویژگی‌های جدیدی را پیش روی کاربران قرار می‌دهد.

منبع: MK

‌‌‌‌‌

telegram_ad2_1

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۴ دیدگاه
 1. Next is Now

  پادشاه جدید اسمارتفون ها

 2. احمد

  خیلی خوبه اگر دو مدل راهی بازار شود‌. یک مدل معمولی و دیگری پلاس. اما باید سامسونگ روی گوشی S8 پلاس دوتا دوربین نصب کند‌.مثل آیفون ۷ پلاس دوتا دوربین دارد. که همه به سوی سامسونگ باز گردند. باید سامسونگ کاری کند که آنهایی که به سوی ایفون رفته اند دوباره به سوی سامسونگ باز گردند.

 3. یاسر میرویسی

  شاهکار انفجار .

 4. ///mahdispd

  شاهکار تکنولوژی.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما