تمام گوشی‌های Moto در سال ۲۰۱۶ به سنسور تشخیص اثر انگشت مجهز می‌شوند

۲۲ دی ۱۳۹۴ | ۱۱:۳۰ ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Moto

شرکت لنوو به این موضوع اشاره کرد که تمام گوشی‌های سری Moto که در سال ۲۰۱۶ راهی بازار می‌شوند، از سنسور تشخیص اثر انگشت بهره می‌برند.

شرکت لنوو در سال ۲۰۱۶ گوشی‌های کوچک‌تر از ۵ اینچ راهی بازار نمی‌کند.

شرکت لنوو که با خرید موتورولا گوشی‌های سری Moto را تولید می‌کند، اعلام کرد که تمام گوشی‌های این سری در سال ۲۰۱۶ به سنسور تشخیص اثر انگشت مجهز می‌شوند. این موضوع اولین تغییر بزرگ گوشی‌های سری Moto از زمانی که لنوو تصمیم گرفت از نام موتورولا استفاده نکند، به شمار می‌رود.

شرکت لنوو اعلام کرد که دیگر قصد ندارد تلفن‌های همراه هوشمندی با صفحه نمایش کوچک‌تر از ۵ اینچ راهی بازار کند. همین موضوع باعث شده که شایعات به عرضه نشدن مدل گوشی Moto E در سال ۲۰۱۶ اشاره داشته باشند.

گوشی‌های Moto شامل تلفن‌های همراه هوشمند رده بالا می‌شوند. البته شرکت لنوو گوشی‌های دیگری را هم با نام Vibe عرضه می‌کند که قیمت ارزان‌تری دارند. لنوو در ادامه‌ی صحبت‌هایش به این موضوع اشاره کرد که در سال ۲۰۱۶ نزدیک به ۱۵ تلفن همراه جدید راهی بازار خواهد کرد.

Moto-Motorola

گوشی‌های سری Moto شرکت لنوو

شرکت لنوو به این نکته هم اشاره کرد که سرویس‌های گوگل از اواخر سال ۲۰۱۶ در کشور چین قابل استفاده خواهند بود و کاربران می‌توانند به فروشگاه گوگل پلی و سایر برنامه‌های این شرکت دسترسی پیدا کنند.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: Android Beat

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar Murali

    good post