گوشی انعطاف پذیر سامسونگ در سال ۲۰۱۷ معرفی می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

چند وقتی می‌شود که شایعات به ساخت گوشی انعطاف‌پذیر سامسونگ اشاره می‌کنند. این شرکت قصد دارد محصولی تولید کند که صفحه نمایش آن هم خم می‌شود. در حالی که این شرکت تمرکز ویژه‌ای روی ساخت گلکسی S8 دارد، می‌خواهد یک محصول قابل انعطاف هم راهی بازار کند. به نظر می‌رسد که این محصول فعلا با اسم رمز Project Valley شناخته می‌شود. این گوشی در ظاهر همانند یک تلفن همراه هوشمند معمولی مانند گلکسی S7 است؛ اما می‌توان آن را تا کرد و در جیب قرار داد. حتی شایعات می‌گویند که این محصول در نمایشگاه MWC سال آینده معرفی می‌شود و در بهار هم راهی بازار خواهد شد.

samsung-project-valley-foldable-phone-patent-1

شرکت سامسونگ روی نسل ششم صفحه‌های نمایش قابل انعطاف خودش کار می‌کند که تولید آن در سه ماهه‌ی سوم سال ۲۰۱۷ شروع می‌شود. این شرکت قصد دارد ۷ میلیون صفحه نمایش OLED تولید کند و بعید نیست که آن‌ها را روی گوشی‌های جدیدش قرار دهد. همچنین چند وقت پیش هم شایعه شده بود که اپل می‌خواهد یک آیفون تاشو هم درست کند که صفحه نمایش قابل انعطاف دارد.

samsung-project-valley-foldable-phone-patent-2

ساخت گوشی‌های تاشویی که صفحه نمایش آن‌ها خم می‌شود در نوع خودش جالب خواهد بود. استفاده از این محصولات راحت‌ است و فضای کمتری هم در مقایسه با گوشی‌های امروزی اشغال می‌کنند. در حالت باز هم می‌توان هر کاری که با یک گوشی معمولی انجام می‌دهید را انجام دهید. حالا باید منتظر سال ۲۰۱۷ باشیم و ببینیم که این محصول کی راهی بازار می‌شود و چگونه به نیاز کاربران پاسخ می‌دهد.

samsung-project-valley-foldable-phone-patent-3

منبع: galaxyclub

‌‌‌‌

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۵ دیدگاه
 1. Next is Now

  اینه بزرگ ترین و معتبرترین برند دنیا

 2. Sq

  زنده باد سامسونگ بهترین برند دنیا

 3. اریان

  جــــــــــــــــــــالــــــــــــــــــــب اســــــــــــــــــــت

 4. علی

  اپلی ها شروع کنن

 5. سام

  باطریش هم انعطاف پذیره؟ گوش های اندرویدی و سامسونگی همینجوری هم داغ می کنند وای به حال اینکه خم بشوند و بترکند

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما