گوگل‌‌پلی ۵ ساله شد

مجید نوردوست ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۹:۳۰ 22 جولای 2018

در حال حاضر در گوگل پلی بیش از میلیون‌ها برنامه، ۴۰ میلیون آهنگ، ۵ میلیون کتاب و فیلم قرار گرفته است. به مناسبت ۵ سالگی این فروشگاه، گوگل لیستی از محبوب‌ترین برنامه‌ها گوگل‌پلی را منتشر کرده است.
فروشگاه برنامه‌های اندرویدی شرکت گوگل که با اسم گوگل‌پلی شناخته می‌شود، امروز ۵ ساله شد. این فروشگاه سال ۲۰۱۲ راه‌اندازی شد و تا الان بیش از ۱ میلیارد کاربر فعال دارد و در ۱۹۰ کشور مختلف فعالیت می‌کند. در حال حاضر روی این فروشگاه بیش از میلیون‌ها برنامه، ۴۰ میلیون آهنگ، ۵ میلیون کتاب و فیلم قرار گرفته است. به مناسبت ۵ سالگی این فروشگاه، گوگل لیستی از محبوب‌ترین برنامه‌ها گوگل‌پلی را منتشر کرده است.

اصلا جای تعجب نیست که بازی Candy Crush در این لیست قرار داشته باشد. بعد از آن هم بازی‌های Subway Surfers،‌Temple Run 2،‌ Despicable Me و Clash of Clans قرار گرفته‌اند. در بین برنامه‌ها هم فیسبوک و فیسبوک مسنجر از محبوبیت بالایی برخوردارند و پس از آن‌ها هم Pandora Radio، اینستاگرام و اسنپ‌چت قرار گرفته‌اند.

ازبین فیلم‌های پرفروش هم می‌توانیم به The Interview، Frozen، Deadpool، Star Wars: The Force Awakens و Guardian of the galaxy اشاره کنیم.

در قسمت محبوب‌ترین کتاب‌ها هم نام Fifty Shades of Grey، سه‌گانه‌ی The Hunger Games و Game of Thrones دیده می‌شوند.

منبع: Google

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما