گوگل گوشی‌های Pixel و Pixel XL را ۱۳ مهر رسما معرفی می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

چندی پیش شایعه شده بود که گوگل می‌خواهد دو گوشی جدید خود یعنی Pixel و Pixel XL را ۱۳ مهرماه رونمایی کند. اما کاشف به عمل آمد که شایعات به حقیقت پیوسته و گوگل یک وب‌سایت شمارش معکوس راه‌اندازی و یک ویدیو هم عرضه کرده که کم و بیش از رونمایی قریب الوقوع یک گوشی هوشمند خبر می‌دهد.
دو گوشی Pixel و Pixel XL که قرار است نسل بعدی گوشی‌های بسیار محبوب نکسوس ۵X و نکسوس ۶P باشند، ظاهری کاملا متفاوت با نسل پیشین خود دارند.
در حقیقت گوگل اصلا محتاطانه عمل نکرده چرا که در این وب‌سایت به وضوح ظاهر یک گوشی در مرکز قرار دارد. البته مطمئن نیستیم که آیا گوگل محصول دیگری هم در این مراسم نشان می‌دهد یا خیر، اما با کمال اطمینان می‌گوییم که گوشی‌های هوشمند Pixel و Pixel XL یکی از این محصولات خواهند بود.

google-pixel-pixel-xl-640x571
تا کنون اخبار و شایعات بسیاری از این دو گوشی Pixel و Pixel XL لو رفته است. این اواخر عکسی از این دو گوشی درز کرد که با وجود کیفیت نه چندان خوب عکس، زیبایی این دو گوشی را به رخ می‌کشید. هم‌چنین درباره‌ی قیمت Pixel که گوشی کوچک‌تر است شایعاتی شنیده شد. به احتمال زیاد این تلفن همراه هوشمند با قیمت ۶۴۹ دلار معرفی خواهد شد.
حالا باید منتظر باشیم و ببینیم که شرکت گوگل چه ویژگی‌های دیگری را برای گوش‌های جدید در نظر گرفته و به چه شکل می‌خواهد نظر کاربران را به سمت خودش جلب کند. تا چند روز دیگر  جواب سوالمان را به دست می‌آوریم.

منبع: Uberzigmo

‌‌‌‌

Drone_Footerبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما