[گیمزکام ۲۰۱۶] متال گیر جدید رونمایی شد

۲۷ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۹:۰۰ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شاید باورتان نشود، اما کابوس‌هایی که برای مجموعه‌ی متال گیر دیده بودیم، در حال پیوستن به واقعیت هستند. کونامی نه تنها از یک متال گیر جدید رونمایی کرده، بلکه آن را به داستان متال گیر قبلی هم ربط داده است. بازی جدید کونامی «متال گیر بقا» یا Metal Gear Survive نام گرفته است.

Metal Gear Survive در سال آینده‌ی میلادی روی ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

بازی جدید متال گیر کم از بازی‌های بدی مثل Umbrella Corps ندارد که فقط ساخته شده‌اند تا از اسم مجموعه‌شان، درآمدزایی کنند. این متال گیر جدید، یک بازی چند نفره‌ی آنلاین است. کونامی گفته است که باید در این بازی، به صورت همکاری مراحل مختلفی را با دیگر بازی‌کننده‌ها به اتمام برسانید.

داستان Metal Gear Survive در یک دنیای موازی از Ground Zeroes اتفاق می‌افتد. طوری که در پایان وقایع «سطح صفر»، یک سیاهچال در آسمان باز می‌شود و سربازان خودشان را در دنیایی پر از موجودات جدید پیدا می‌کنند.

بازی قرار است در مکانیک‌ها و روندش، شبیه به The Phantom Pain طراحی شده باشد؛ با این حال، واقعا نمی‌دانیم آیا روند بازی بسیار متعادل و روی حساب و کتاب The Phantom Pain آیا بدون وجود سازندگان اصلی‌اش هم دوباره تکرار می‌شود یا نه. Metal Gear Survive قرار است مخفی‌کاری باشد.

می‌توانید در ادامه، تریلر رونمایی و تصاویری از Metal Gear Survive را ببینید. بازی در سال آینده‌ی میلادی روی ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

Metal-Gear-Survive_2016_08-17-16_001 Metal-Gear-Survive_2016_08-17-16_002

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: Gematsu

مسابقۀ حرفه‌ای ربات‌های پرندۀ حمل کالا

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۵ دیدگاه
 1. Avatar وحید

  به نظر که قشنگ میاد
  داستانش یکم با سبکش به نظر من جدیده
  البته نباید این نکته رو فراموش کرد که این عنوان باید برای کسب درآمد بیشتر از داشته های متالگیر باشه

 2. Avatar استاد کوجیما

  کونامی اینو بدون که تمام اعتبار سری متال گیر سالید فقط استاد کوجیماست،پس تو هیچ حقی و همچنین هیچ صلاحیتی برای ادامه داستان های کوجیما نداری!
  مرگ تدریجی کونامی از زمانی که استاد این استودیو رو ترک کرد شروع شده.
  اکثر گیمرا و منتقدین به شدت به این تریلر مزخرف اعتراض کردن.
  استاد کوجیما هم در صفحه توییترش با کنایه و متلک سازندگان سری جدید متال گیر رو به استهزا گرفت.

 3. Avatar alireza

  کاملا با این حرف اقای میرزایی موافقم,یعنی چی متال گیر جدید؟!!! کونامی با بازی ساز بزرگی مثل کوجیما لج می کنه,اخراجش می کنه بعد هم میاد بازی ای که خود کوجیما طراح و سازندش بوده جدیدش رو می سازه !!! متال گیر با کوجیما متال گیر بود که با شماره ۵ تموم شد

 4. Avatar پرویز

  تازه گیا چقدر تریلر باز ها رو بد میسازن ادم اصلا حالش گرفته میشه.

 5. Avatar Ali S

  یا خود خدا چه فاجعه ای!!!
  کوجیما جونم کجایی دارن آبروتو میبرن!!!