برنده قرعه‌کشی خودرو یلدای شگفت‌انگیز ۹۷ دیجی کالا

۱۹ دی ۱۳۹۷ | ۱۶:۴۰ ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
یلدای شگفت انگیز ۹۷ دیجی کالا

دیجی‌کالا امسال هم به سنت سال‌های گذشته بزرگترین کمپین خرید را در آستانه یلدا و در روز خرید اینترنتی ایرانیان برگزار کرد. امسال بعد از برگزاری این جشنواره، قرعه‌کشی یلدای شگفت‌‌انگیز ۹۷ دیجی کالا، که جایزه‌اش یک دستگاه ماشین MVM X22 بود، ۱۵ دی ماه ۱۳۹۷ انجام شد. برنده خوش‌شانس این جشنواره یلدایی محمدصادق یزدان‌پناه، از شهرستان بهبهان در استان خوزستان بود.

این جشنواره مخصوص شرکت‌کنندگان در کمپین یلدای ۹۷ و با شرایط حضور متفاوت از سال‌های پیش بود. شرکت‌کنندگان از ۱۷ تا ۳۰ آذر برای ثبت‌نام در صفحه مخصوص قرعه‌کشی فرصت داشتند. شرایط مسابقه نیز به این شکل بود که بعد از گرفتن نام کاربری و رمز عبور در سایت دیجی‌کالا، امکان ثبت‌نام در لندینگ این قرعه‌کشی فراهم شده و به محض ورود به صفحه، ده امتیاز غیرفعال برای کاربر ثبت می‌شد. با اولین خریدی که کاربر بین روزهای ۲۷ تا ۳۰ آذر یعنی در طول کمپین یلدای دیجی‌کالا انجام می‌داد، این امتیاز فعال شده و به حساب کاربری ریخته می‌شد. نحوه افزایش امتیاز هم به این صورت بود که اگر لینک مسابقه را برای دوستان بفرستید و آنها از طریق لینک در قرعه‌کشی شرکت کنند، به ازای هر نفر جدید هر بار ۱۰ امتیاز به حساب شما افزوده شود. در نهایت همه این امتیازها با اولین خرید شب یلدا فعال می‌شدند. امتیاز بیشتر شانس بیشتری برای شرکت در قرعه‌کشی ایجاد می‌کرد.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar وحید زر

    عکسی از چهره این برنده خوش شانس هم درج کنید

  2. Avatar رضا کالاجوی رنجبر

    تنها قرعه کشی که مطمئنم منم شانسی برا برنده شدن دارم و تبریک میگم به بوجود آورندگان این اعتماد که اینجا خیلی بدست آوردنش سخته مطمئنم خیلی از مشتریاتونم مثل من فکر میکنن موفق باشید.