یوبی‌سافت رسما از Beyond Good and Evil 2 رونمایی کرد

۲۴ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۸:۳۰ ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

با اینکه سال‌هاست از ساخته شدن دنباله‌ای برای بازی «فراتر از خیر و شر» یا همان Beyond Good and Evil خبر دار هستیم، اما شرکت بازی‌سازی یوبی‌سافت در کنفرانس خودش در E3 2017، دوباره از این بازی رونمایی کرد.

بازی Beyond Good and Evil 2 پیش‌درآمدی برای شماره‌ی اول این بازی است که نزدیک به ۱۵ سال از عرضه‌ی آن می‌گذرد.

رونمایی از Beyond Good and Evil 2 در کنفرانس یوبی‌سافت، یکی از هندی‌ترین صحنه‌های تاریخ صنعت بازی را رقم زد. «میشل آنسل»، خالق مجموعه بازی‌های ریمن و هم‌چنین کارگردان Beyond Good and Evil، پس از نمایش تریلر شگفت‌انگیز شماره‌ی دوم بازی‌اش، روی صحنه آمد و کمی گریه کرد.

بازی Beyond Good and Evil 2 پیش‌درآمدی برای شماره‌ی اول این بازی است که نزدیک به ۱۵ سال از عرضه‌ی آن می‌گذرد. این بازی شخصیت‌های جدید و داستانی تازه خواهد داشت.

سازندگان این بازی گفته‌اند که محیطی بسیار بزرگ در Beyond Good and Evil 2 انتظار بازی‌کننده‌ها را می‌کشد و بازی‌کننده‌ها می‌توانند با استفاده از سفینه‌های فضایی، در دنیای بزرگ بازی، گشت و گذار کنند. مثل بازی اول، قرار است داستان و شخصیت‌های بازی، نقش پررنگی در روند آن داشته باشند.

فعلا حرفی از پلتفرم‌های بازی یا زمان عرضه‌ی آن نشده است. می‌توانید در ادامه، تریلر انیمیشنی رونمایی Beyond Good and Evil 2 و طرح‌های مفهومی آن را ببینید.

 

منبع: Gematsu

E3-2017-Ad

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ comment
  1. Avatar امیر اسدی

    حیف شد بیخیال شخصیت های بازی اول شدن :/ حالا فقط مونده Half-Life 3 تا من بتونم در آرامش بمیرم.

  2. Avatar علی

    والا خوش بحال اونایی ک سخت افزارشو دارن بازیش میکنن خیلی توپه

  3. Avatar یوسف

    خیلی شگفت زده شدم به خاطر اینکه هم بازی خوبی بود موقعی که اولین نسخه اش اومد فکر کنم سال2003 بود.هم اینکه تریلرش واقعا عالی بود