با لو منصوری آشنا شوید؛ نسخه ارتقا یافته فورد GT به دست تیونر ایرانی

۱۳ تیر ۱۳۹۹ | ۲۱:۴۵ ۱۳ تیر ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
فورد GT

لو منصوری نسخه کاملا تغییریافته فوردGT  است که توسط شرکتی ساخته شده که با کیت‌های بدنه جذاب و خاصش شناخته می‌شود. شرکت منصوری قصد دارد فقط سه عدد از این مدل‌های فورد GT بازسازی شده را تولید کند، پس احتمال اینکه یکی از آن‌ها را در خیابان‌ها ببینیم خیلی کم است.

این چیزی بیشتر از یک کیت بدنه برای فورد GT است. منصوری سیستم مدیریت موتور را طوری تغییر داده تا خروجی آن را به ۷۰۰ اسب ‌بخار و ۸۴۰ نیوتن متر افزایش دهد. این در حالی است که خروجی نسخه کارخانه فورد جی‌تی ۶۴۷ اسب‌ بخار و ۷۴۶ نیوتن متر است.

فورد GT

منصوری اعلام کرد این قدرت اضافی و آیرودینامیک اصلاح‌شده، سرعت نهایی را تا ۳۵۵ کیلومتر بر ساعت افزایش می‌دهد، در حالی که سرعت نهایی نسخه اصلی ۳۴۸ کیلومتر بر ساعت است.

تمام پنل‌های اصلی بدنه از فیبرکربن ساخته شده و گل‌گیرهای بزرگتر باعث شده عرض خودرو ۵ سانتیمتر بیشتر از نسخه اصلی باشد. این طراحی مجدد لبه‌های تیز زیادی دارد اما هنوز ظرافت‌های طراحی فورد GT مدرن را حفظ کرده است.

اگر به خودروهای قبلی ساخته شده توسط منصوری دقت کنید، لو منصوری به نظرتان خیلی عجیب و غریب نمی‌آید.

فورد GT

این ابرخودرو با یک رنگ سفارشی به نام آبی مسابقه‌ای رنگ‌آمیزی شده است. منصوری برای جذابیت بیشتر، از طرح خاصی روی فیبرکربن استفاده کرده است.

در بخش‌هایی مثل کناره گل‌گیرها و روی اسپلیتر عقب شاهد یک الگوی شطرنجی هستیم. این مدل به جای یک جفت اگزوز نسخه اصلی، دارای سه اگزوز است که با چیدمانی مثلثی کنار هم قرار دارند.

فورد GT

این پکیج همچنین شامل چراغ‌های LED جدید می‌شود. در حالی که در نسخه اصلی این چراغ‌ها روی هم قرار دارند، منصوری آن‌ها را در کنار یکدیگر نصب کرده است.

لو منصوری از چرخ‌های سایز ۲۱*۹ در جلو و ۲۱*۱۲ در عقب بهره می‌برد. این مدل همچنین دارای تایرهای کانتیننتال اسپورت کانکت است.

منبع: motor1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما