۱۸ دقیقه روند بازی Assassin’s Creed Origins را ببینید

۱۸ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۰ ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

آخرین باری که اطللاعات و تصاویر جدیدی از شماره‌ی امسال مجموعه بازی‌های «فرقه اساسین» منتشر شد، حول نمایشگاه E3 2017 بود. با این حال، ویدیوی جدیدی از روند بازی «فرقه اساسین:‌ ریشه‌ها» یا همان Assassin’s Creed: Origins منتشر شده است. این ویدیو، یک مرحله‌ی جدید از بازی را نشان می‌دهد.

می‌توانیم برای اولین بار، شخصیت اصلی Assassins’ Creed Origins را در یکی از هرم‌های مصر ببینیم.

خبرگزاری IGN با همکاری «اشرف اسماعیل»، روند بازی ۱۸ دقیقه‌ای جدید Assassin’s Creed: Origins را منتشر کرده است. اشرف اسماعیل کارگردان این بازی است و در طول ویدیوی منتشر شده، هم‌چنین درباره‌ی سیستم‌های بازی صحبت می‌کند. در طول این ویدیو، یک مرحله‌ی فرعی به اسم What’s Yours is Mine را دنبال می‌کنند، ولی اسماعیل می‌گوید که این ویدیو، تمام مرحله را نشان نمی‌دهد و مراحل فرعی، اغلب طولانی‌تر هستند.

کارگردان Assassin’s Creed: Origins می‌گوید که مهم نیست در حال حاضر در چه منطقه‌ای هستید و چه کوئستی را دنبال می‌کنید. می‌توانید آزادانه در بازی کوئست‌ها را انجام دهید و تمام کنید. برای مثال اگر وسط یک کوئست هستید و ناگهان دو هدف یک کوئست دیگر را در مقابل‌تان می‌بینید، می‌توانید آن‌ها را نابود کنید، بدون اینکه مرحله‌ی فعلی‌تان قطع شود.

می‌توانیم برای اولین بار، شخصیت اصلی Assassins’ Creed Origins را در یکی از هرم‌های مصر ببینیم. ویدیویی که در پایین قرار داده‌ایم، روی کنسول ایکس‌باکس وان ایکس ضبط شده است.

بازی Assassin’s Creed: Origins در روز ۲۷ اکتبر روی سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

منبع: VG247

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar بهزاد

    با این چیزی که من توی ویدئو دیدم، بعید میدونم بازی موفقی بشه! نهایتا یه بازی معمولی میشه و امتیازها و نقدهای متوسطی دریافت میکنه
    پر از باگ، شخصیتهای بسیار سطحی، تعامل و ارتباط بین شخصیتها فوق العاده خشک و بی روح، هوش مصنوعی ضعیف و گاها خنده دار، حرکات شخصیتها مصنوعی و در حد بازیهای 14-15 سال پیش حتی شخصیت اصلی بازی، حتی گرافیک فنی و طراحی شخصیت بازی و اجزای صورت هم چنگی به دل نمیزنه، و….

  2. Avatar M

    گیم پلی که نشون میده عالیه
    اگه عرضه شه که من میخرمش!