۲۰ دلار برای ریموت کنترل بیهوده‌ی کورتانا

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

مایکروسافت مانور زیادی روی منشی مجازی‌اش (Virtual Assistant) داده است. تا جایی که «کورتانا» نه‌تنها روی دستگاه‌های ویندوزی، بلکه روی سیستم عامل‌های اندروید و iOS هم موجود است.

شرکتی می‌خواهد ریموتی مختص کورتانا عرضه کند که کار جدیدی انجام نمی‌دهد

اپل برای اینکه شارژ گوشی‌های‌اش را در کنترل داشته باشد، این اجازه را نمی‌دهد تا Siri را برای همیشه روشن نگه داشت. با این حال، هم کورتانا و هم سرویس Google Now همیشه روشن هستند تا با فرمان صوتی کاربر فعال شوند و دستور بگیرند.

با استفاده از این قابلیت، کورتانا تمام محیط را همیشه به دنبال عبارت Hey Cortana! می‌گردد و شارژ گوشی یا لپ‌تاپ را مصرف می‌کند. برای رفع این مشکل، شرکت Satechi کنترل از راه دوری ساخته است که کورتانا را از دور روشن می‌کند.

این کنترل از راه دور، یک دکمه‌ی بزرگ آبی، درست مثل لوگوی کورتانا است. این کنترل با استفاده از سیستم بلوتوث به دستگاه‌های مورد نظر ویندوزی که می‌توانند کامپیوتر یا گوشی‌های هوشمند باشد متصل می‌شود و با فشرده شدن، کورتانا را فعال می‌کند.

Cortana2

این کنترل از راه دور به همراه یک نگهدارنده و هم‌چنین برچسب عرضه می‌شود. در نتیجه افراد می‌توانند آن را به فرمان ماشین یا هر جای دیگری که می‌خواهند وصل کنند.

کنترل BT Cortana Button تا آخر ماه جاری میلادی با قیمت ۲۳ دلار عرضه خواهد شد.

منبع: Engadgetبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما