۵ بازی معمایی هیجان‌انگیز برای آیفون

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

اکثر افرادی که روی گوشی‌های موبایل بازی می‌کنند، جزو بازی‌کننده‌های حرفه‌ای نیستند و به همین دلیل دوست دارند بازی‌هایی را تجربه کنند که روند ساده‌ای داشته باشند یا معماهای مختلفی را پیش رویشان قرار دهد.

بازی کردن روی موبایل هیجان خاصی دارد، مخصوصا اگر آن بازی در سبک معمایی باشد.

به همین دلیل بازی‌های فکری و معمایی با استقبال خوبی از سوی افرادی مواجه می‌شوند که علاقه‌زیادی به بازی‌های پر سر و صدا و اکشن ندارند. پلتفرم‌های موبایل باعث شده‌اند که بازی‌های معمایی با ویژگی‌های مختلفی ساخته شوند. میزان خلاقیت بازی‌سازان در این گونه بازی‌ها بسیار زیاد است و همیشه با عنوان‌های مختلف با ویژگی‌های جدید مواجه می‌شویم. به‌همین دلیل سعی داریم به شما ۵ بازی معمایی جالب توجه که برای پلتفرم‌های iOS (آیفون و آپید) عرضه شده‌اند را معرفی کنیم.

Prune

قیمت: ۳.۹۹ دلار

دانلود

یک بازی زیبا و دوست داشتنی که در آن به زیبایی‌های کشاورزی و پرورش محصولات پی خواهید برد. با حرکت دادن انگشت روی صفحه‌نمایش می‌توانید درخت‌هایی که کاشته‌اید را پرورش دهید و از آن‌ها دربرابر خطرات محافظت کنید. در این بازی به سرزمین‌های فراموش شده زندگی می‌بخشید و داستان زیبایی که برای آن در نظر گرفته شده را مشاهده خواهید کرد.

1

Divide By Sheep

قیمت: ۲.۹۹ دلار

دانلود

بازی Divide By Sheep یک عنوان معمایی با المان‌های ریاضی است که شخصیت اصلی بازی در آن سعی می‌کند با گوسفندان دوست شود. شخصیت اصلی بازی تنها می‌تواند با مردگان دوست شود و به همین دلیل تصمیم گرفته که دوستان زنده‌ای برای خودش پیدا کند. او غذاها و خوراکی‌های مختلفی را برای گوسفندها در نظر گرفته که بتواند به این وسیله، آن‌ها را به سرزمین‌های خودش بیاورد؛ اما سرزمینی که شخصیت اصلی بازی گوسفندهایش را در آنجا نگه می‌دارد، یک جزیره است. آب این جزیره را فرا گرفته و بازی‌کننده‌ها باید سعی کنند که گوسفندان را از غرق شدن نجات دهند.

2

The Mesh

قیمت: ۱.۹۹ دلار

دانلود

بازی The Mesh عنوانی است که در آن باید با اعداد بازی کنید. در این بازی کاشی‌های مختلفی را مشاهده می‌کنید که هر کدام آن‌ها دارای یک عدد مخصوص هستند. بازی‌کننده‌ها باید این اعداد را با هم ترکیب کنند تا بتوانند رکورد بالاتری به‌دست بیاورند.

3

Furdemption

قیمت: ۲.۹۹ دلار

دانلود

بازی Furdemption بازی‌کننده‌ها را به یک ماجراجویی بسیار خطرناک وارد می‌کند. در این بازی در نقش یک خرگوش قرار می‌گیرید که قصد دارد از محیطی که آتش و مواد مذاب آن را فرا گرفته‌، فرار کند. در این بین تله‌های مرگبار زیادی هم وجود دارند که می‌توانند قهرمان بازی را از بین ببرند. این بازی ۱۰۰ مرحله را پیش روی بازی‌کننده‌ها قرار می‌دهد که در هرکدام آن‌ها مهارت بازی‌کننده‌ها به چالش کشیده می‌شود.

4

har-mo-ny 3

قیمت: ۱.۹۹ دلار

دانلود

در بازی har-mo-ny 3 با معماهایی روبه‌رو می‌شوید که از رنگ‌های بسیار زیبا و موسیقی‌های جذاب تشکیل شده‌اند. این بازی شامل ۹۰ مرحله می‌شود که به صور دستی طراحی شده‌اند. وظیفه بازی‌کننده‌ها این است با یک استراتژی خاص بلاک‌هایی را در کنار هم قرار دهند که بتوانند نوع رنگ یکدیگر را به ترتیب درست، کامل کنند.

5

منبع: Phone Arenaبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما