ثبت ۵۰ میلیون سفارش خرید برای گوشی تقلبی Freedom 251

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

تا به این لحظه ۵۰ میلیون سفارش خرید برای گوشی ۴ دلاری Freedom 251 به ثبت رسیده و شرکت تولیدکننده‌ی این محصول اعلام کرده که در اولین سری از عرضه‌ی این محصول ۲٫۵ میلیون دستگاه از گوشی Freedom 251 را روانه‌ی بازار هند خواهد کرد.

شرکت Ringing Bells که ادعا می‌کند تولیدکننده‌ی این گوشی است، اعلام کرده که اولین سری سفارش‌ها را ۲۱ فروردین ماه سال آینده روانه‌ی بازار می‌کند. قرار است که تمامی سفارش‌ها تا هفته‌ی اول تیرماه به مشتریان ارسال شود.

با خراشیدن نام بالای گوشی، اسم Adcom در زیر آن مشاهده می‌شود که در واقع یک شرکت چینی به نام Adcom Ikon 4 است.

با این‌که روز گذشته اخبار متعددی درباره‌ی تقلبی بودن این گوشی و ایرادهای آن روی سایت‌های خبری منتشر شد، اما هنوز هم سفارش برای تهیه‌ی این گوشی روی وب‌سایت رسمی این محصول ثبت می‌شود. گفته می‌شود که ضمن بررسی گوشی، کاربران متوجه شدند که عنوان درج‌شده‌ی روی آن به راحتی خراشیده و اسم دیگری به عنوان شرکت سازنده در زیر آن مشخص می‌شود.

با خراشیدن نام بالای گوشی، اسم Adcom در زیر آن مشاهده می‌شود که در واقع یک شرکت چینی به نام Adcom Ikon 4 است. این گوشی به قیمت ۵۴ دلار توسط این شرکت چینی به فروش می‌رود؛ در حالی که Ringing Bells آن را به قیمت ۴ دلار عرضه می‌کند. شرکت هندی تا به این لحظه توضیحی دراین‌باره ارایه نداده است.

به علاوه ظاهر گوشی هم شباهتی به تصویری که روی سایت منتشر شده بود، نداشت. در پی انتشار این خبر، تصویر روی سایت سریعا عوض شد.

گوشی Freedom 251 هفته‌ی گذشته معرفی و گفته شد که تنها به قیمت ۲۵۱ روپیه هند، معادل ۴ دلار آمریکا به فروش می رسد.

سایت رسمی ثبت سفارش این گوشی در ساعت‌های ابتدایی پیش‌فروش این محصول، با ۶۰۰ هزار بازدید در ثانیه مواجه و کارکرد آن برای چند ساعت مختل شد.

منبع: Android Authorityبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. بهروز

    از سایت دیجی کالا میخوام که اگر در توانش هست این گوشی رو به تعداد زیادی خریداری کنه و برای فروش در اختیار ایرانی ها قرار بده . با تشکر

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما