بازی جدید سازندگان Clash of Clans روی اپ‌استور و گوگل‌پلی‌استور عرضه شد

۱۳ اسفند ۱۳۹۴ | ۱۰:۳۰ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

بازی جدید سازندگان Clash of Clans که در رویداد CES سال گذشته‌ی میلادی رونمایی شده بود، دیروز به طور رسمی روی فروشگاه‌های اپل‌استور و گوگل‌پلی عرضه شد. بازی Clash Royale، یک بازی کارتی است که بر مبنای شخصیت‌ها و یونیت‌های بازی Clash of Clans ساخته شده.

در Clash Royale می‌توانید کارت‌های جدید را با استفاده از پول واقعی خریداری کنید.

در بازی جدید Clash Royale، باید نوبت به نوبت و با استفاده از کارت‌هایی که هر کدام قدرت خاص خود را دارند، با حریف‌های مختلفی بازی کنید. با توجه به اینکه مبارزات بازی کاملا به صورت همزمان انجام می‌شوند، برای بازی کردن همیشه به اینترنت نیاز دارید. درست مثل Clash of Clans، بازی کردن Clash Royale هم نیاز به دانستن استراتژی‌های مختلفی است. بازی‌کننده‌های زیادی از نقاط مختلف دنیا مشغول بازی کردن Clash Royale خواهند بود و احتمالا هر کدام مجموعه‌ی کارت‌ها و تاکتیک‌های مختص به خود را خواهند داشت.

البته اگر نمی‌خواهید به صورت رندوم با حریفی مبارزه کنید، امکان مبارزه با دوستان‌تان هم در Clash Royale وجود دارد. امکان ساخت یک Clan هم در بازی وجود دارد. اعضای یک Clan می‌توانند کارت‌های خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

درست مثل بازی‌های دیگر کارتی موجود،‌ در Clash Royale هم می‌توانید کارت‌های جدید را با استفاده از پول واقعی خریداری کنید. جمع‌آوری و خرید کارت‌های جدید از سوی بازی‌کننده‌ها، به یکی از منابع اصلی درآمد بلیزارد تبدیل شده است و ورود استودیوی بازی‌سازی Supercell هم به بازی‌های کارتی، چندان بی‌شباهت به ورود بلیزارد و بازی Hearthstone نیست.

ویدیوهای بازی Clash Royale را از اینجا ببینید.

بازی موبایل Clash Royale

Clash Royale

بازی موبایل Clash Royale

Clash Royale

بازی موبایل Clash Royale

Clash Royale

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: Android Authority

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۵ comment
 1. Avatar بهترین بازی

  خیلی ممنون استفاده کردم از مطالب همیشه جذابتون
  مثل همیشه عااااااااااااااالی

  1. Avatar پیمان

   اقا اینقدر این مواد اعتیاد اورو تبلیغ نکنید اینور اونور .

   1. Avatar مدل مانتو

    راست میگن واقعا خیلی اعتیاد آوره 🙂

 2. Avatar vahid

  وااااااااای خیلی خوب بوددد همش دارم بازی میکنم

 3. Avatar mahdispd

  خخخخخخخخخ(همین)