۶ میلیون نسخه از بازی Metal Gear Solid 5 راهی بازار شده است

۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت «کونامی» (Konami) گزارش مالی نه ماه‌ی اخیر خودش که در تاریخ ۳۱ دسامبر به پایان می‌رسد را منتشر کرد و براساس آن مشخص شد که بیش از ۶ میلیون نسخه از بازی «متال‌گیرسالید ۵» راهی بازار شده است.

بازی Metal Gear Solid 5 باعث افزایش درآمد شرکت کونامی در نه ماه گذشته شده است.

بازی «متال‌گیر سالید ۵: درد فانتوم» (Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain) که در شهریور ماه سال ۲۰۱۵ راهی بازار شد، به عنوان آخرین قسمت از مجموعه بازی‌های MGS به شمار می‌رود که توسط «هیدئو کوجیما» (Hideo Kojima) ساخته شده است. در همان ماه اول یک میلیون نسخه از این بازی راهی بازار شده بود که با توجه به جدیدترین اطلاعات منتشر شده، در مدت سه ماه بیش از ۶ میلیون نسخه از این بازی در کشورهای مختلف توزیع شده است.

درآمد بخش بازی‌های کامپیوتری شرکت کونامی ۹۳٫۴ میلیارد ین (۷۷۱٫۸ میلیون دلار) بوده که ۲۵٫۵ میلیارد ین (۲۱۰٫۸ میلیون دلار) آن سود این شرکت بوده است. این آمار افزایش درآمد ۳۷٫۵ درصدی این بخش در مقایسه با سال گذشته را نشان می‌دهند. درآمد کونامی در سال گذشته ۶۷٫۹ میلیارد ین (۵۶۱٫۲ میلیون دلار) بوده است.

بخش دیگر این شرکت که مربوط به تولید دستگاه‌های بازی مانند اسلات‌ماشین می‌شود هم با افزایش درآمد ۴٫۸ درصدی مواجه شده است. بخش تولید وسایل ورزشی و سلامتی کونامی هم با کاهش درآمد ۲٫۸ درصدی روبه‌رو شده است.

Konami-Logo

کونامی

درآمد کلی شرکت کونامی در نه ماه گذشته ۱۷۹ میلیارد ین (۱٫۴ میلیارد دلار) بوده که در مقایسه با سال گذشته افزایش ۹ درصدی را نشان می‌دهد. درآمد کلی این شرکت در سال گذشته ۱۵۵٫۹ میلیارد ین (۱٫۳ میلیارد دلار) بوده است.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: GameSpot

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه