۷ پیشنهاد متفاوت برای خرید دفتر یادداشت

تارا قهرمانی ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۱:۱۵ 29 سپتامبر 2018 زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه

رگ‌های کوچک می‌توانند ایده‌های بزرگ را حمل کنند. همانطور یک دفتر یادداشت کوچک می‌تواند تمام افکار ما، برنامه‌های ما، نقاشی‌های ما و شعرهای ما را در خود جای دهد. هرچیزی که بتوانیم بنویسیم و بکشیم را فقط کافیست بر کاغذهای دفترچه یادادشتمان بیاوریم. یک دفترچه یادداشت کوچک که در جیب هم جا شود یا یک دفترچه که هر صفحه‌اش آنقدر بزرگ باشد که تمام برنامه‌های روزمان در یک صفحه جا بشود. اگر از من بپرسید، به نظرم همه ما به حداقل یک دفترچه یادداشت احتیاج داریم؛ تا همیشه کنار دستمان باشد و بتوانیم افکارمان را در آن بنویسیم. در این راهنمای خرید چند دفترچه مختلف برای کاربردها و سلیقه‌های مختلف به شما معرفی می‌کنیم. دفترچه بعدی خود را از اینجا پیدا کنید:

دفتر يادداشت Cross Journals

یک دفترچه یادداشت درست و حسابی و تر و تمیز برای افراد منظم و با برنامه که ترجیح می‌دهند برنامه‌های روزانه خود را یادداشت کنند و اصولا افراد با برنامه‌ای هستند. این دفترچه یادداشت جلد چرمی محکم و بسیار جذابی دارد و رنگ کاغذهای آن شیری کلاسیک است. وزنش ۱۵۰ گرم است و به راحتی در جیب حمل می‌شود. این دفترچه را برای افراد خاص هدیه بگیرید.

 

دفتر یادداشت Fairy Land

یک دفترچه یادداشت خوش رنگ که روی جلد آن با گل‌های صحرایی تزیین شده. این دفترچه قطع عمودی دارد و ساخته شده تا رویاها و یادداشت‌های روزانه خودتان را درآن بنویسید. رنگ سبز تیره‌ای دارد که حس و حال خوبی با دیدنش پیدا می‌کنید.

دفتر یادداشت Carpeti 

جذابیت این دفتریادداشت برای شما هیچ‌وقت کم نخواهد شد. طراحی جالبی که شاید به نوعی پست مدرن باشد. جلد این دفترچه بافت نمد مانند سنتی با رنگ خاکستری دارد که در کنار رنگ تند برگه‌ها هارمونی جذاب و متفاوتی به دفتریادداشت داده است. کاغذها سفید خط‌دار هستند و لبه آن ها آغشته به رنگهای شارپ زرد، نارنجی، آبی، قرمز و سبز شده است. دفترچه کوچکی نیست و باید آن را درکیف‌تان حمل کنید. درضمن پشت جلد یک پاکت مدارک برای این دفترچه طراحی شده که ممکن است خیلی کارامد باشد.

 

دفتر یادداشت تهران

برای کسانی که از دفترچه فقط برای نوشتن استفاده نمی‌‌کنند و صفحات بی‌خطی برای طراحی کردن می‌خواهند. این دفتر قطع مربع دارد که برای طراحی کردن خیلی جذاب است. طراحی جلد آن مخمل ساده و جذاب است. سفید با کالیگرافی اسم «تهران». یکی دیگر از مزایای این دفترچه، سیمی بودن آن است که طراحی و نوشتن در آن را راحت‌تر می‌کند.

دفتر یادداشت Flowery World

یک دفتریادداشت کوچک فانتزی که با رنگ‌های شاد که می‌‌تواند دل هر دختری رابه دست آورد. این دفترچه جلد پارچه مخمل بسیار لطیف است. این دفتریادداشت رنگ‌های‌متنوع دارد و بسیار باریک است و در کیف جای زیادی نمی‌گیرد.

دفتر ترمه طرح ۱۰۰۰۳

یک دفتر یادداشت سبک و زیبا برای یادداشت‌های روزانه. علت سبک بودن این دفترچه یادداشت جلد کاغذی و انعطاف‌پذیر آن است. ورق‌های آن از بالا صحافی شده‌اند و دست شما را نمی‌گیرد. صفحات پرفراژ شده آن امکان بیشتری نسبت به کاغذ خط‌دار در اختیار شما قرار می‌دهند.

دفتر يادداشت تخته سياه طرح مرتاض هندي

یک دفتر یادداشت مدرن با کاغذ‌های سیاه و سفید. این دفترچه مربع طراحی روی جلد جالبی دارد. طراحی مینیمال از یک مرتاز بر زمینه نوشته‌هایی که برعکس شده‌اند. این دفترچه صدبرگ جزو لوازم تحریر خاص و منحصر به‌ فرد محسوب می‌شود که بعضی‌ از سلیقه‌ها را عاشق خود می‌کند. وزن دفتر حدود ۵۰ گرم است و جلد محکمی دارد.

دفتر يادداشت لگو

جلذ این دفتر یادداشت بسیار نرم و سیلیکونی است. طراحی خلاقانه آن یادآور طرح لگو است که برای طرفداران لگو خیلی جذاب است. روی جلد چند تکه مجزا قرار دارد که می‌توانید مثل لگو با آن‌ها بازی کنید. تصور کنید این دفتریادداشت لگویی چقدر می‌تواند در جلسات خسته‌کننده شما را سرگرم کند!

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما