فراری برای طرفدارانش سورپرایز دارد

۲۴ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۷:۳۰ ۳۱ تیر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

۷۰ سال پیش  در چنین روزهایی، اولین فراری وارد خیابان شهر مارانلو شد. فراری، این خودرو را برای تست رانندگی در ایتالیا آماده کرده بود. خودرویی که ۱۲۵s نام داشت و در کنار آن، انزو فراری ایستاده بود؛ خودرویی با پیشرانه‌ی ۱۲ سیلندری که تنها ۱.۵ لیتر حجم داشت. این پیشرانه می‌توانست قدرت ۱۱۸ اسب‌بخار را در ۶۸۰۰ دور بر دقیقه تولید کند. ‌فراری ۱۲۵s به یک جعبه‌دنده‌ی خودکار ۵ سرعته دستی هم مجهز شده بود.

این رویدادی ویژه برای فراری تلقی می‌شود. بنابراین قصد دارد به‌بهترین شکل یک مراسم با شکوه و البته، هیجان‌انگیز برگزار کند. گفته می‌شود که فراری در ۶۰ کشور مختلف این مراسم را برگزار می‌کند. این رویداد می‌تواند فرصتی مناسب برای هوادارن باشد تا در این محفل ویژه، طرفداران وفادار همانند خودشان را ملاقات کنند. این شرکت یک وب‌سایت اختصاصی برای گرامی‌داشت این رویداد ویژه ترتیب داده که در آن از افتخارات فرمول ۱ تا تولید خودروی به یادماندنی ۲۵۰ GTo و انزو فراری یاد شده است. پس از آن‌که از مدل لافراری، ۲۰۰ دستگاه فروخته شد؛ این شرکت قصد دارد ۹ دستگاه دیگر تولید کند تا در این رویداد به‌یادماندنی حاضر شوند.

آیا شما هم جزو طرفداران فراری هستید؟ شرکتی که وقتی نامش به گوش طرفدارانش می‌‌خورد، همه را به یاد لوگوی اسب سیاه، سوپراسپرت‌های قرمز و محصولات های‌تک و گران‌قیمتش می‌اندازد.

منبع: theverge

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما