یک استریمر سکیرو را چشم بسته تمام کرد

۱ بهمن ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
sekiro

تعطیلات هفته گذشته، رویداد Awesome Games Done Quick بود. در این رویداد یکی از استریمر‌ها به نام میتکریز (Mitchriz) بازی سکیرو را در حدود ۲ ساعت به اتمام رساند. نکته مهم اینجاست که بازی سکیرو به عنوان یک بازی به‌شدت دشوار شناخته شده است.

این کار چندان محبوب بوده که دو کلمه سکیرو (Sekiro) و چشم بسته (Blindfolded) در توییتر بسیار جست و جو شدند. بسیاری از افراد این موضوع را باور نکردند. به دلیل اینکه کشتن یک باس در سکیرو چندین ساعت زمان می‌برد. این درحالی است که میتکریز در کمتر از چند دقیقه همه را از بین برد. از طرفی بر برخی موارد حتی آسیب هم ندید!

میتکریز چندین بار بازی سکیرو را به روش‌های مختلف به اتمام رسانده است. در حقیقت او در اواخر سال ۲۰۲۱ بود که این بازی را با چشمان بسته در کمتر از ۲ ساعت به اتمام رساند. این رویداد اولین بار است که این استریمر توانسته در برابر تعداد مخاطبان بسیار زیادی با چشمان بسته بازی را به اتمام برساند. راهکار او هم مهارت در زمانبندی حرکات و هماهنگی آن با صدای ضربات خود و دشمنش است. با اینکار او می‌تواند حرکات دشمن را بدون دیدن پیش‌بینی کند. البته رسیدن به این مهارت نیازمند تمرین بسیار زیاد و تسلط کامل روی بازی است.

در این رویداد یک اتفاق جالب دیگر هم افتاد. یکی دیگر از بازیکنان توانست بازی استاردو ولی (Stardew Valley) را در ۱۷ دقیقه به اتمام برساند. نام او اولنونیم (Olenoname) بوده و با استفاده از چند رشته وسایل در بازی توانست آن را بسیار سریع به اتمام برساند. او توانست بسیاری از آیتم‌های لازم را به صورت رشته‌ای پشت سر هم دریافت کند.

رویداد Games Done Quick بیش از ۱۰ سال است که برگزار می‌شود. در این رویداد بازیکنان تلاش می‌کنند تا به سریعترین حالت ممکن یک بازی را به اتمام برسانند. این رویداد بیشتر به حالت خیریه بوده و درآمد آن برای درمان بیماری یا چیزهایی به این شکل مصرف می‌شود.

سکیرو چشم بسته

سکیرو در سال ۲۰۱۹ بهترین بازی سال شده و به عنوان یکی از بهترین آثار میازاکی شناخته شده است.

امسال این رویداد توانست بیشترین درآمد را در دوران برگزاری خود داشته باشد. رویداد Games Done Quick امسال حدود ۳٫۵ میلیون دلار درآمد داشته که همه آن را برای مقابله با سرطان مصرف خواهد کرد.

البته ۳ سال است که این رویداد به صورت مجازی برگزار شده که این اتفاق هم به دلیل ویروس کووید ۱۹ است. با اینحال همچنان افراد زیادی در آن شرکت کرده و تلاش می‌کنند تا بازی محبوب خود را به سریع‌ترین شکل ممکن به اتمام برسانند.

رویدادهای بسیاری در دنیای بازی‌های ویدئویی وجود دارند اما این مورد یکی از خاص‌ترین‌ها است. به‌خصوص اینکه افراد بسیاری وجود دارند که به دنبال اتمام سریع یک بازی هستند. البته پیشنهاد ما به شما این است که قبل از اینکه تلاش کنید یک بازی را به‌سرعت به اتمام برسانید، کمی در آن گشته و از محیط بازی لذت ببرید. شاید موضوعی در آن وجود داشته باشد که به شما کمک بکند.

ویدیوی کامل تمام کردن سکیرو با چشم‌های بسته را در یوتیوب ببینید.

منبع: VideoGamesChronicle.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه