بازی The Plucky Squire معرفی شد؛ یک بازی مستقل خلاقانه

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
The Plucky Squire

یکی از بهترین نمایش‌های این چند روز اخیر متعلق به یک بازی مستقل بسیار خلاقانه به نام The Plucky Squire بوده است که بدون سروصدا در میان هیاهوی بازی‌های بزرگ با تریلر جذاب خود توانست نگاه‌هایی را به خود خیره کند.

شرکت دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) در جریان رویدادی که اخیراً برگزار کرده است، از بازی پلتفرمر اکشن ماجراجویی استودیو All Possible Futures یعنی بازی The Plucky Squire برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/ اس، سوییچ و کامپیوترهای شخصی (از طریق استیم) رونمایی کرد. این بازی قرار است در سال ۲۰۲۳ میلادی عرضه شود.

The Plucky Squire

در صفحه‌ی رسمی بازی در استیم درباره‌ی The Plucky Squire نوشته شده است:

بازی The Plucky Squire ماجراجویی جادویی جات (Jot) و دوستانش را روایت می‌کند. آن‌ها شخصیت‌هایی از یک کتاب قصه هستند که روزی ناگهان دنیایی سه‌بعدی خارج از صفحه‌های کتاب خود پیدا می‌کنند.

وقتی هامگرامپ (Humgrump) بدخواه متوجه می‌شود که او شخصیت شرور کتاب‌ قصه است و قرار است نبرد خود را در برابر نیروهای خیر برای همیشه ببازد، جات قهرمان را از صفحات کتاب بیرون می‌اندازد و داستان را برای همیشه تغییر می‌دهد. جات برای اینکه بخواهد دوستانش را از نیروهای شرور هامگرامپ نجات دهد و پایان خوش کتاب را بازگرداند، باید با چالش‌هایی روبرو شود که با هرچه تاکنون دیده، متفاوت است.

در این اکشن-ماجراجویی جذاب، در حالی که قهرمان قصه‌ی شما وارد دنیای واقعی شده، بین دنیای دوبعدی و سه‌بعدی جابه‌جا شوید، به حل معماها بپردازید، مبارزه کنید، با جت پک پرواز کنید و از بسیاری از چالش‌های کوچک جذاب و غافلگیرکننده لذت ببرید.

اگر تریلر بازی را مشاهده کنید، به‌خوبی درک خواهید کرد که چرا از معرفی این بازی هیجان‌زده شدیم و برای آن اشتیاق داریم. در سراسر بازی می‌توانید لحظات جذاب، شیرین و هیجان‌انگیزی را ببینید که با خلاقیتی خاص تلفیق شده‌اند. در دورانی که بعضی از شرکت‌ها و استودیوهای بزرگ کمتر ریسک می‌کنند (یا مجبور می‌شوند که کمتر ریسک کنند)، بازی‌های مستقل خلاقانه‌ای مانند The Plucky Squire می‌توانند امیدواری ما را برای دیدن چیزهای نو و تازه در جهان بازی‌های ویدئویی بیشتر کند.

چه از بازی‌های مستقل خوشتان می‌آید و آن‌ها را شدیداً دنبال می‌کند و چه کمتر به سراغ آن‌ها می‌روید، توصیه می‌کنیم که حداقل تریلر بازی The Plucky Squire را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگدیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما