ببینید؛ بازسازی بازی استراتژی Age of Mythology شهریور ماه منتشر می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی Age of Mythology: Retold

شرکت مایکروسافت به تازگی از تاریخ انتشار بازسازی بازی استراتژی Age of Mythology برای کنسول‌های ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی رونمایی کرده است.

بازی Age of Mythology: Retold که اولین بار در اواخر سال ۲۰۲۲ رونمایی شد، به عنوان بازسازی اثری استراتژی در سال ۲۰۰۲ از استودیوی Ensemble شناخته می‌شود. این پروژه‌ی جدید از همکاری چند استودیو متعلق به مایکروسافت به سرپرستی Worl’s Edge سرچشمه می‌گیرد، که در حال بازسازی استراتژی‌های ریل تایم کلاسیک با Bang Engine هستند که برای بازی تحسین‌شده‌ی Age of Empires ۳: Definitive Edition نیز استفاده شد.

استودیوی World’s Edge در ابتدا قصد داشت که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی را زودتر از همتایان کنسولی عرضه کند، اما این برنامه در فوریه‌ی ۲۰۲۴ تغییر کرد. در مورد تغییراتی که طرفداران می‌توانند از Age of Mythology: Retold انتظار داشته باشند، World’s Edge قبلا فاش کرده بود که قصد دارد محدودیت جمعیت بازی اصلی را افزایش دهد و توانایی‌های واحد Myth را مجددا بازسازی کند تا به‌جای فعال‌سازی خودکار، آن‌ها را به صورت دستی انتخاب کنید. همچنین یک پنل اطلاعات آموزنده‌تر نیز توسط توسعه‌دهندگان وعده داده شده است. از طرفی تمدن چینی به‌عنوان بخشی از بسته‌ی الحاقی ۲۰۱۵ Tale of the Dragon که برای نسخه‌ی Age of Mythology: Extended Edition معرفی شده بود، در این نسخه وجود نخواهد داد.

بازی Age of Mythology: Retold

شما می‌توانید این بازی را چه رو در رو و چه در مقابل هوش مصنوعی پیشرفته در ده‌ها نقشه و سناریو که به طور تصادفی تولید شده‌اند، با حداکثر ۱۱ نفر از دوستان خود بازی کنید. یک کمپین ۵۰ ماموریتی نیز وجود دارد که شما را به یک دنیای افسانه‌ای وسیع می‌برد که در آن باید دیوارهای قدرتمند تروا را محاصره کنید، با غول‌ها در میدگارد بجنگید و اسرار اوزیریس را در شن‌های متحرک مصر کشف کنید.

بازی Age of Mythology در ۴ سپتامبر (۱۴ شهریور) سال جاری برای ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. این بازی روی سرویس گیم پس نیز در دسترس قرار می‌گیرد. می‌توانید در ادامه تریلر و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیدیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما