آکادمی دیجی‌کالا برگزار می‌کند؛ دوره‌ی پیشرفته هوش مصنوعی در بازاریابی عملکردی

۳ دی ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
دوره آنلاین بازاریابی عملکردی و استفاده از هوش مصنوعی

آکادمی دیجی‌کالا دوره‌ی آنلاین هوش مصنوعی در بازاریابی عملکردی (AI in Performance Marketing) را با همکاری دیجی‌نکست در زمستان ۱۳۹۹ برگزار می‌کند.

شرکت‌کنندگان این دوره علاوه بر آشنایی با بازاریابی عملکردی و فعالیت‌های مرتبط به آن، یاد می‌گیرند چگونه با استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون، هوش مصنوعی را به‌کار بگیرند. این دوره با تدریس دکتر سامان صادق زاده از دوره‌های پیشرفته بازاریابی هوش مصنوعی (AI Marketing) انجام می‌شود.

امروزه بازاریابی دیجیتال به‌عنوان مهم‌ترین بخش بازاریابی در کسب‌و‌کار های بزرگ و کوچک شناخته می‌شود. آینده بازاریابی عملکردی به جمع‌آوری و یکپارچه‌سازی داده‌های بازاریابی، انتخاب سنجه‌های مناسب و چگونگی تحلیل آن‌ها بستگی دارد که هوش مصنوعی بهترین انتخاب برای این فعالیت است.

فراگیری نظریات هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، نقش مهمی در آینده افراد فعال در بازاریابی عملکردی دارد و پیاده‌سازی این تئوری‌ها با استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون امکان‌پذیر می‌شود.

دوره آنلاین هوش مصنوعی در بازاریابی عملکردی در ۶ جلسه ۳ ساعته از تاریخ ۹ دی آغاز می‌شود و تا ۱۴ بهمن ادامه خواهد دارد. همچنین، شرکت‌کنندگان این دوره گواهی پایان دوره هم دریافت خواهند کرد.

زمان برگزاری: روزهای سه شنبه  ساعت ۱۷:۰۰ الی ۲۰:۰۰

برای ثبت نام به لینک زیر مراجعه کنید؛

ثبت‌نام در دوره آنلاین هوش مصنوعی در بازاریابی عملکردی

گفتنی ا‌ست این دوره پیشرفته پس از برگزاری دو دوره مقدماتی در تابستان ۱۳۹۹ برگزار می‌شود.

 

دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar علی

    دوره بعدی کی شروع میشه؟

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه