ایرپادز ۳ احتمالا شهریور و در مراسم آیفون ۱۳ رونمایی خواهد شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
اپل ایرپادز 3

اپل به احتمال زیاد از نسل سوم ایرپادز در مراسم برگزار شده برای رونمایی از سری آیفون ۱۳، رونمایی خواهد کرد. این اطلاعات جدید توسط نشریه‌ی DigiTimes منتشر شده‌اند.

این گزارش تازه منتشر شده با تکرار ادعا‌های مطرح شده‌ی قبلی می‌گوید که تولید نسل سوم ایرپادز در ماه آگوست (مرداد) آغاز خواهد شد. با توجه به این موضوع می‌توان گفت که اپل به‌زودی و مدت اندکی بعد از شروع تولید ایرپادز ۳، از آن رونمایی خواهد کرد.

نشریه‌ی DigiTimes درباره‌ی این موضوع می‌گوید که تأمین قطعات لازم برای تولید ایرپادز ۳ که در ماه‌های گذشته با حجم بسیار کمی آغاز شده است، در سه‌ ماه‌ی سوم و چهارم امسال افزایش خواهد یافت.

نسل سوم ایرپادز به احتمال زیاد اولین ایرپادز بعد از رونمایی از نسل اول آن در سال ۲۰۱۹ خواهد بود که اپل تغییرات بسیار زیادی را در آن ایجاد کرده است. اطلاعات منتشر شده درباره‌ی نسل سوم ایرپادز عنوان می‌کنند که ایرپادز ۳ دارای پشتیبانی از شارژ بی‌سیم، پشتیبانی از Hey Siri و بهبود‌های داخلی خواهد بود.

همچنین انتظار می‌رود که طراحی ظاهری ایرپادز ۳ با الهام از ایرپادز پرو انجام شده باشد. نگاهی به تصاویر منتشر شده از ایرپادز ۳ نشان می‌دهد که طراحی ظاهری آن مطابق با شایعه‌ها و ادعا‌هایی است که تاکنون درباره‌ی آن مطرح شده است. ایرپادز ۳ به نمایش آمده در این تصاویر دارای پایه‌ی کوتاه‌تری است و ممکن است که از گوشی‌های سیلیکونی در زمان قرار گرفتن در گوش پشتیبانی کند.

همچنین کیس استفاده شده برای ایرپادز ۳، در مقایسه با نسل کنونی آن، عریض‌تر بوده و شبیه کیس ایرپادز پرو است. تحلیلگر نشریه‌ی بلومبرگ، Mark Gurman، عقیده دارد که اپل از نسل جدید آیفون در ماه سپتامبر (شهریور) رونمایی خواهد کرد.

تصویر منتشر شده از ایرپادز 3

همان‌گونه که می‌دانید اپل در سال گذشته به‌دلیل همه‌گیری بیماری کووید ۱۹ مجبور شد که از سری آیفون ۱۲ در ماه اکتبر (مهر) رونمایی کند. اما به احتمال زیاد همانند گذشته امسال اپل از نسل جدید آیفون در ماه سپتامبر (شهریور) رونمایی می‌کند.

Gurman همچنین مدعی شده است که اپل از نسل سوم ایرپادز در اواخر امسال رونمایی خواهد کرد و ایرپادز‌های اپل به رشد خود در بازار و اختصاص سهم بیشتری از بازار ایرفون‌ها ادامه خواهند داد. اپل تاکنون تخمین‌زده است که این شرکت در سال ۲۰۲۰ در حدود ۱۱۰ میلیون دستگاه ایرپادز و هدفون‌های بیتس را عرضه کرده است، که باید گفت بسیار بیشتر از سایر شرکت‌ها است.

با توجه به اینکه اپل دیگر از هدفون در جعبه‌ی آیفون استفاده نمی‌کند، ممکن است که این شرکت براساس شایعه‌ی مطرح شده از نسل جدید ایرپادز در کنار آیفون‌های جدید رونمایی کند تا با این کار باعث موفقیت بیشتر ایرپادز‌ در اواخر سال ۲۰۲۱ و سال ۲۰۲۲ شود.

رونمایی از نسل جدید ایرپادز همچنین ممکن است که برای آینده‌ی ایرپادز حیاتی باشد. اطلاعات منتشر شده نشان می‌دهند که اپل به تأمین‌کنندگانش گفته است که تولید نسل کنونی ایرپادز را به دلیل فروش کم‌تر از انتظار این ایرپادز کاهش دهند.

با وجود تسلط ایرپادز اپل بر روی بازار هدفون‌های بی‌سیم، اما دیگر شرکت‌ها هم تاکنون توانسته‌اند که ایربادز‌های بی‌سیم و با قیمت کمتری را تولید کنند که این کار باعث به وجود آمدن رقابت در بازار هدفون‌های بی‌سیم شده است.

علاوه‌ بر نسل سوم ایرپادز، اپل همچنین در حال کار کردن بر روی دومین نسل از ایرپادز پرو است. شایعه‌های منتشر شده نشان می‌دهند که نسل دوم ایرپادز پرو دارای ویژگی‌های سنجش سلامت پیشرفته و طراحی ظاهری شبیه به ایربادز جدید بیتس استودیو بادز است. با این موجود انتظار می‌رود که از ایرپادز پرو ۲ در سال آینده رونمایی شود.

منبع: MacRumors

راهنمای خرید آیفون


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما