ایرپادز پرو ۲ شاید در سه‌ماهه‌ی سوم ۲۰۲۲ معرفی شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
ایرپادز پرو 2

یکی از افشاگران به نقل از منابع آگاه زنجیره تأمین اعلام کرده که ایرپادز پرو ۲ در سه‌ماهه‌ی سوم ۲۰۲۲ معرفی خواهد شد. طی ماه‌های گذشته گزارش‌هایی درباره‌ی ساخت ایرپادز پرو ۲ منتشر شده که البته در هیچ‌کدام از این گزارش‌ها تاریخ مشخصی برای معرفی این گجت مطرح نشده است.

حالا یکی از افشاگران که با نام کاربری FronTron در توییتر فعالیت دارد، گفته که این محصول در سه‌ماهه‌ی سوم ۲۰۲۲ معرفی خواهد شد. معمولا سه‌ماهه‌ی سوم سال میلادی محدوده‌ی ۹۲ روزه‌ی بین ۱ ژوئیه و ۳۰ سپتامبر را در بر می‌گیرد. باید خاطرنشان کنیم این افشاگر در این زمینه سابقه‌ی درخشانی ندارد و به همین خاطر برای اطمینان بیشتر، باید منتظر انتشار گزارش‌های بیشتری بمانیم.

بر اساس خبرگزاری بلومبرگ که مدت‌ها قبل منتشر شده، ایرپادز پرو ۲ فاقد ساقه است و از بدنه‌ی کوچک‌تری بهره می‌برد. گفته می‌شود اپل بدنه‌ی گردتری برای این محصول تست کرده که بخش بزرگ‌تری را گوش را پوشش می‌دهد. اما به نظر می‌رسد تعبیه‌ی سخت‌افزار این گجت در چنین بدنه‌ای کار چندان راحتی نیست و به همین خاطر احتمالا اپل چنین طرحی را کنار گذاشته است.

از دیگر ویژگی‌های احتمالی این هدفون بی‌سیم می‌توانیم به بهره‌گیری از سنسورهای حرکتی برای نظارت بهتر بر فعالیت‌های کاربر اشاره کنیم. در هر صورت اگر این گزارش صحت داشته باشد، حدود یک سال دیگر شاهد معرفی این محصول خواهیم بود و تا آن زمان اطلاعات بیشتری از آن فاش خواهد شد.

منبع: MacRumors

راهنمای خرید آیفون


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما