آکوما خرداده ماه به استریت فایتر ۶ می‌آید؛ تریلر گیم‌پلی آن را تماشا کنید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
استریت فایتر 6

کمپانی کپ‌کام (Capcom) به تازگی از تاریخ عرضه‌ی شخصیت آکوما (Akuma) برای بازی مبارزه‌ای استریت فایتر ۶ رونمایی کرده است. در کنار این خبر، کپ‌کام گیم‌پلی این شخصیت را نیز به نمایش گذاشت و حرکات آشنا و جدیدی را که طرفداران می‌توانند از این شخصیت انتظار داشته باشند، برجسته کرد.

استریت فایتر ۶ هفتمین نسخهی اصلی از این سری بازی‌های مبارزه‌ای مشهور است که در سال ۲۰۲۳ منتشر شد. این اثر دارای سه حالت اصلی Fighting Ground، تور جهانی و بتل هاب است و توانست پس از عرضه توجه‌ی طرفداران این سبک را به خود جلب کند. قرار گرفتن آکوما در لیست مبارزان استریت فایتر ۶ در ماه مارس تایید شد و اکنون کپ‌کام رسما تایید کرده است که این شخصیت در قالب یک بسته‌ی الحاقی در ۲۲ مه (۲ خرداد) سال جاری منتشر خواهد شد.

طبق اطلاعات منتشر شده، در میان حرکات آکوما، برخی از حرکات مشخص او مانند Gou Hadoken، اکنون می‌تواند برای آزاد کردن یک پرتابه‌ی آتشین قرمز ویرانگر مورد استفاده قرار گیرد و گزینه‌های تهاجمی پیشرفته‌ای را برای بازیکنان ارائه دهد. علاوه‌بر این، آکوما حرکت Ashura Senku maneuver خود را حفظ کرده است. این حرکت به او اجازه می‌دهد در حالی که در سایه‌ها پوشیده شده است، به سرعت در میدان جنگ حرکت کند.

آکوما

آکوما علاوه بر مجموعه حرکت‌های همیشگی‌اش، تکنیک‌های جدیدی را در استریت فایتر ۶ به کار می‌گیرد. حرکت Adamant Flame نشان می‌دهد که آکوما یک جهش رو به جلو را انجام می‌دهد، در حالی که در شعله‌های آتش غوطه‌ور شده است. طرفداران همچنین می‌توانند منتظر تماشای حرکات سوپر آرت او از جمله Messatsu Gohado و Empyrean’s End باشد. علاوه‌بر این، حرکت مشهور آکوما، Shun Goku Satsu یا Raging Demon به عنوان یک سوپر آرت سطح ۳ باز می‌گردد.

گفتنی است که آکوما یک شخصیت اصلی در مجموعه‌ی استریت فایتر است و اولین حضور خود را در سوپر استریت فایتر ۲ توربو به عنوان یک باس پنهان تجربه و از آن زمان به یکی از شخصیت‌های اصلی این سری تبدیل شده است. آکوما به عنوان یک رزمی کار بسیار ماهر به تصویر کشیده می‌شود که در سبک مبارزه‌ی مرگباری معروف به آنساتسوکن تسلط یافته است که شامل عناصر کاراته، جودو و حرکت مشخص او، Shun Goku Satsu می‌شود. طراحی آکوما شامل ظاهری متمایز با مو‌های سیخ و گردنبند مهره‌ای است که باعث شده یکی از شخصیت‌های متمایز سری باشد.

در این میان بسته‌ی Outfit 3 برای همه شخصیت‌های اضافی از جمله رشید، .A.K.I، اد و آکوما در دسترس قرار خواهد گرفت. دارندگان Year 1 Ultimate Pass به طور خودکار این موارد را همراه با آکوما دریافت خواهند کرد. از طرفی به‌روزرسانی‌های مورد انتظاری مرتبط با تعادل در نبرد به بازی می‌آیند. در نهایت میدان نبرد جدیدی با نام Enma’s Hollow، یعنی جایی که آکوما برای تمرینات خود در آن اقامت دارد، برای دارندگان Year 1 Ultimate Pass در دسترس قرار خواهد گرفت. در نهایت آکوما به طور مستقیم در هر سه حالت بازی استریت فایتر ۶، از جمله تور جهانی که در آن می‌توانید درباره‌ی داستان او بیشتر بدانید، بتل هاب که در آن می‌توانید حرکات او را روی آواتار خود اعمال کنید و همچنین تجربه‌ی کلاسیک Fighting Ground در دسترس خواهد بود و لباسی با الهام از اولین ظاهر او در سری نیز در بازی گنجانده خواهد شد.

بازی استریت فایتر ۶ هم اکنون روی ایکس‌باکس سری ایکس‌/اس، پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس است. در ادامه می‌توانید تریلر و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Playstation.Blog

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما