الن ویک ۲ مهر ماه منتشر خواهد شد؛ تریلر جدید آن را تماشا کنید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
الن ویک 2

استودیوی رمدی (Remedy) به تازگی از تاریخ انتشار بازی ترس و بقای الن ویک ۲ (Alan Wake II) برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی رونمایی کرده است.

سم لیک (Sam Lake)، کارگردان خلاقیت و نویسنده‌ی اصلی بازی در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت:

الن ویک ۲ یک داستان فشرده و یک رمز و راز چند لایه است که بازیکنان را به روش‌های عجیب و غریب و غیرمنتظره به دو سفر نگران‌ کننده و در عین حال موازی می‌برد. تحقیقات ساگا اندرسون به عنوان مامور اف‌بی‌آی (Saga Anderson) که شخصیتی تازه در دنیای آلن ویک است، به بازیکنان لنز منحصربه‌فردی را از این تجربه‌ی ترس و بقا ارائه می‌دهد.

در خلاصه داستان بازی آمده که رشته‌ای از قتل‌های آیینی، برایت فالز (Bright Falls)، یک شهر کوچک که توسط شمال غربی اقیانوس آرام احاطه شده است، را تهدید می‌کند. ساگا اندرسون، یک مامور ماهر اف‌بی‌ای، برای تحقیق از راه می‌رسد و در همین حال، الن ویک، نویسنده‌ای که در کابوسی فراتر از دنیای ما به دام افتاده است، در تلاش برای شکل دادن به واقعیت پیرامون و فرار از زندان خود، داستانی تاریک می‌نویسد. اندرسون و ویک دو قهرمان در دو سفر در دو واقعیت مجزا هستند که در قلبشان به گونه‌ای به هم مرتبط هستند که هیچ یک از آن‌ها نمی‌توانند این موضوع را درک کنند.

الن ویک 2

در این نسخه مشابه‌ی بازی قبلی با منابع محدود، در موقعیت‌های ناامیدکننده و نزدیک، مبارزه با دشمنان ماوراء طبیعی قدرتمند را تجربه خواهید کرد. مانند قبل به نظر می‌رسد که برای زنده ماندن به چیزی بیش از یک اسلحه نیاز است. در واقع نور سلاح نهایی در مبارزه با تاریکی است و زمانی که دشمنان شما را تهدید می‌کنند، نور به نوعی پناهگاه شما خواهد بود. گفتنی است که هر کدام از جهان‌های بازی دارای شخصیت‌ها و تهدیدات مرگبار خاص خود هستند.

الن ویک ۲ یک دنباله است اما به عنوان یک تجربه‌ی مستقل ساخته شده است. تازه‌واردان می‌توانند بدون هیچ دانشی از بازی قبلی از نسخه‌ی جدید لذت ببرند. البته برای طرفداران نسخه‌ی اول، هزاران ارتباط با نسخه‌ی قبل وجود دارد که منتظر کشف شدن هستند. از طرفی تجربه‌ی بازی کنترل نیز برای هواداران این سری پیشنهاد می‌شود.

بازی الن ویک 2

نسخه‌ی استداندارد بازی روی کنسول‌ها و کامپیوتر به ترتیب ۵۹.۹۹ و ۴۹.۹۹ دلار هزینه خواهد داشت. نسخه‌ی دلوکس بازی نیز ۷۹.۹۹ دلار روی کنسول‌ها در دسترس قرار می‌گیرد و روی کامپیوتر ۶۹.۹۹ دلار هزینه به همراه دارد. ابتدا قابل ذکر است که پیش خرید هر دو نسخه مزایایی نظیر یک پوسته برای سلاح هفت‌تیر الن ویک و یک جعبه‌ی بقا برای ساگا را ارائه می‌دهد. از محتویات نسخه‌ی دلوکس بازی می‌توان به بسته‌های الحاقی Night Springs و Lake House، یک پوسته برای شاتگان ساگا، یک پوسته برای شاتگان الن و لباس‌هایی برای این دو شخصیت اشاره کرد.

بازی الن ویک ۲ در تاریخ ۱۷ اکتبر (۲۵ مهر) به صورت دیجیتالی برای پلی ‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود. در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای انتشار بازی روی دیسک وجود ندارد. در ادامه می‌توانید تریلر و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما