امیزفیت از سه ساعت هوشمند جدید رونمایی کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
امیزفیت

امیزفیت یکی از برندهایی است که در چند سال اخیر به لطف عرضه‌ی ساعت‌های هوشمند جذاب و خوش‌قیمت، مورد توجه زیادی قرار گرفته است. این شرکت ساعاتی قبل در جریان نمایشگاه IFA 2022 از سه ساعت جدید به نام‌های GTR 4، GTS 4 و GTS 4 Mini رونمایی کرد.

امیزفیت

GTR 4

مدل‌های GTR 4 و GTS 4 از امکانات جذابی مانند GPS  دو بانده بهره می‌برند که نسبت به دیگر ساعت‌های دارای این قابلیت، دقت بسیار بالایی ارائه می‌کنند. از دیگر قابلیت‌های جذاب آن‌ها می‌تواند به انجام تست‌های همزمان مربوط به سنجش ضربان قلب، پایش تنفس، بررسی میزان اکسیژن خون و سطح استرس اشاره کنیم که این آزمایش‌ها فقط با یک ضربه و در عرض ۴۵ ثانیه انجام می‌شوند. GTS 4 از نمایشگر ۱.۷۵ اینچی و GTR 4 از نمایشگر ۱.۴۳ اینچی بهره می‌برند.

GTS 4

GTS 4

این گوشی‌ها از ۱۵۰ حالت ورزشی پشتیبانی می‌کنند و ۸ مورد از فعالیت‌های ورزشی به طور خودکار تشخیص داده می‌شود. ضخامت امیزفیت GTS 4 به ۹.۹ میلی‌متر می‌رسد و می‌تواند عمر باتری یک هفته‌ای ارائه کند. GTR 4 ضخامت بیشتری دارد ولی در عوض از عمر باتری دوهفته‌ای بهره می‌برد. قیمت این دو ساعت هوشمند از ۲۰۰ یورو آغاز می‌شود.

GTS 4 Mini

GTS 4 Mini

در نهایت باید به ساعت هوشمند GTS 4 Mini اشاره کنیم که دارای نمایشگر ۱.۶۵ اینچی است و از نظر سخت‌افزاری ویژگی خاصی ندارد. طبق اعلام امیزفیت، باتری این ساعت تا ۱۵ روز دوام می‌آورد و با قیمت ۱۰۰ یورو راهی بازار می‌شود.

منبع: Android Policeبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما