تراشه‌های اگزینوس با گرافیک AMD شاید راهی سری گلکسی A شوند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
اگزینوس AMD

طبق یک شایعه‌ی جدید، اگزینوس ۲۲۰۰ تنها تراشه‌ی مجهز به گرافیک AMD نخواهد بود. گفته می‌شود سامسونگ در حال آماده‌سازی یک تراشه‌ی میان‌رده‌ی مجهز به گرافیک AMD است که راهی تعدادی از گوشی‌های سری گلکسی A خواهد شد.

نام این تراشه هنوز فاش نشده اما این شایعه حاکی از آن است که دو نسخه از این تراشه راهی بازار می‌شود. یک نسخه دارای دو واحد پردازشی است و برای گوشی‌های میان‌رده‌ی معمولی سری گلکسی A در نظر گرفته شده و نسخه‌ی دیگر از ۴ واحد پردازشی بهره می‌برد و برای میان‌رده‌های گران‌تر استفاده خواهد شد.

نسخه‌ی دوم که توان بیشتری را ارائه می‌دهد، حداقل در اختیار دو شرکت چینی هم قرار می‌گیرد. در همین رابطه باید به انتشار گزارش‌هایی مبنی بر احتمال استفاده از اگزینوس ۲۲۰۰ برای برخی از گوشی‌های اوپو و شیائومی اشاره کنیم. این منبع نام گوشی‌های سری گلکسی A که همراه با تراشه‌ی فوق راهی بازار خواهند شد، اعلام نکرده است. با این حال شاید گلکسی A53 و A73 بین این گزینه‌ها باشند.

اگزینوس AMD

این دو گوشی هنوز معرفی نشده‌اند ولی باید خاطرنشان کنیم نسل قبلی آن‌ها یعنی گلکسی A52 و A72 در بین گوشی‌های میان‌رده به لطف ویژگی‌های جذاب توجه گسترده‌ای جلب کرده‌اند. به‌عنوان مثال می‌توانیم به ویژگی‌هایی مانند مقاومت در برابر نفوذ آب، اسپیکرهای استریو، نمایشگرهای ۱۲۰ هرتز و دیگر موارد اشاره کنیم.

به همین خاطر شاید سامسونگ با بهره‌گیری از گرافیک AMD بخواهد گوشی‌های گلکسی A73 و A53 را هم در مرکز توجه نگه دارد. در هر صورت باید ببینیم کدام گوشی‌های میان‌رده‌ی سامسونگ همراه با تراشه‌ی اگزینوس مجهز به گرافیک AMD راهی بازار خواهند شد.

منبع: SamMobileبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما