قسمت جدید بازی ترسناک Amnesia معرفی شد؛ تریلر آن را تماشا کنید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Amnesia the bunker

استودیوی Frictional Games به تازگی از بازی ترسناک جدید Amnesia: The Bunker برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی رونمایی کرده است.

این بازی به عنوان جدیدترین نسخه از سری Amnesia، نقشی مهم در این مجموعه‌ی ترسناک محبوب خواهد داشت. در این نسخه برای اولین بار، بازیکنان به سطح بالایی از آزادی برای تأثیرگذاری بر گیم‌پلی دست پیدا کرده و سبک بازی خود را همانطور که می‌خواهند در جهان نیمه باز آن انتخاب خواهند کرد. با وجود تقریبا هیچ رویدادی که از قبل نوشته شده باشد و تنش مداوم ناشی از یک تهدید همیشه حاضر در صحنه، این به بازیکن بستگی دارد که رویکرد خود را برای بقا پیدا کند.

در واقع برخلاف بازی‌های قبلی این سری، Amnesia: The Bunker نوع جدیدی از ماجراجویی را ارائه می‌کند که شامل گیم‌پلی جدید و عناصر سندباکس می‌شود. بازیکنان کنترل کامل تصمیمات لحظه به لحظه‌ی خود را خواهند داشت. بازیکنان با اسلحه‌ی هفت تیر و چراغ قوه‌ای پر سر و صدا، پا در کفش‌های یک سرباز فرانسوی که به خاطر فراموشی خود دچار مشکل شده و توسط موجودی ماورایی دنبال می‌شود، در مسیرهای پناهگاهی در جنگ جهانی اول قدم بر می‌دارند.

بازی Amnesia: The Bunker

این بازی هوشمندی، شجاعت و توانایی بازیکنان را برای حفظ خونسردی برای تصمیم‌گیری سریع در شرایط حساس آزمایش می‌کند. راه حل‌های متعددی برای هر معما و موانع بازی وجود دارد. در واقع این به شما بستگی دارد که در مورد حرکت بعدی خود چه تصمیمی بگیرید. گفتنی است که با وجود جهانی نیمه باز، Amnesia: The Bunker بازیکن را تشویق می‌کند تا با استفاده از هوش و هر ابزاری که در اختیار دارد، به کاوش و آزمایش بپردازد تا بر ترس‌های پیش رو غلبه کند. هر تصمیمی نتیجه‌ی خاص خود را دارد. این پیچ و تاب و تغییرات جدید در گیم‌پلی تنش بیشتری را به بازی اضافه می‌کند و بازیکنان را وادار می‌کند تا مسیرهای مختلفی را امتحان کنند.

از طرفی راهروها و تونل‌های باریک و تاریک شاید آخرین تهدیدی باشند که شما را اذیت می‌کنند. وقتی همه مرده‌اند و تجهیزات رو به پایان است و فقط یک گلوله در تفنگ باقی مانده، این به شما بستگی دارد که چگونه با وحشت پناهگاه روبرو شده و خود را زنده از آن خارج می‌کنید. این در حالی است که اشیاء، تهدیدها و منابع، در هر بار تجربه‌ی بازی تغییر می‌کنند.

بازی Amnesia: The Bunker در مارس ۲۰۲۳ برای ایکس‌باکس سری، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما