سازندگان Among Us از پروژه Outersloth رونمایی کردند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

استودیوی Innersloth؛ سازندگان بازی Among Us حال از پروژه‌ی جدیدی برای حمایت از بازی‌سازان مستقل و تامین بودجه‌ی آن‌ها رونمایی کرده‌اند.

این پروژه که Outersloth نام دارد در جریان مراسم سامر گیم فست ۲۰۲۴ که اخیرا برگزار شد، معرفی شد. توسعه‌دهندگان در این رابطه توضیح دادند که آن‌ها می‌خواهند از موفقیت بازی Among Us برای حمایت و پشتیبانی از سازندگان بازی‌های ایندی استفاده کنند و به نحوی این موفقیت را به اشتراک بگذارند.

فارست ویلارد (Forrest Willard)؛ یکی از موسسان استودیوی Innersloth گفت: «طی سال‌های اخیر بازی‌های ایندیِ معرکه‌ای منتشر شده‌اند اما بر کسی پوشیده نیست که صنعت (بازی‌های ویدیویی) اوقات سختی را سپری می‌کند. برخی از توسعه‌دهندگان آن جایگاهی که شایسته‌اش هستند را به دست نمی‌آورند و به‌همین‌خاطر ما فکر کردیم می‌توانیم در این زمینه کمک کوچکی به آن‌ها کرده باشیم». او ادامه داد: «این همان چیزی است که ما در روزهایی که به این مقدار از محبوبیت و طرفدار نرسیده بودیم به آن نیاز داشتیم».

استودیوی Innersloth صراحتا تاکید می‌کند که هدف از این پروژه تنها تامین بودجه بوده و آن‌ها هیچ برنامه‌ای برای نشر یا به دست آوردن حقوق این آی‌پی‌ها ندارند. از طرفی جزئیات مربوط به میزان بودجه‌ی موجود هنوز فاش نشده، اما می‌توان حدس زد به احتمال زیاد آن‌ها پروژه‌هایی که بودجه‌شان بین ۵۰ هزار دلار تا ۲ میلیون دلار باشد را تامین خواهند کرد.

پروژه Outersloth

همچنین بر اساس اطلاعات رسمی وب‌سایت Outersloth پی بردیم که عناوین واقعیت مجازی، آثاری که از همین حالا به صورت دسترسی زودهنگام عرضه شده‌اند و البته بازی‌های بلاک‌چین یا Web3 به هیچ عنوان از سوی این صندوق، تامین مالی نمی‌شوند.

ویکتوریا ترن (Victoria Tran)؛ کامیونیتی منیجر این استودیو اضافه کرد: «این راه و روش ما برای تشکر کردن از بازی‌سازان و بازیکنان است؛ اینکه به برخی از بازی‌ها و سازندگان‌شان کمک کنیم تا بودجه و آزادی لازم برای ارائه‌ی آثارشان را داشته باشند. سپس همه‌ی ما می‌توانیم آن‌ها را بازی کنیم». او همجنین گفت: «Outersloth پروژه‌ای است که تیم آن‌ها اشتیاق زیادی برایش دارد و بخشی از تلاش آن‌ها برای شکل‌دهیِ یک صنعت بهتر و پایدارتر است».

در حال حاضر می‌دانیم ۶ بازی‌ای که توسط این پروژه تامین می‌شوند عبارتند از:

  • Mars First Logistics (Shape Shop)
  • Battle Suit Aces (Trinket Studios)
  • Mossfield Archives (Studio Any Percent)
  • One Btn Bosses (Midnight Munchies)
  • Rogue Eclipse (Huskrafts)
  • Project Dosa (Outerloop Games)

چند استودیوی دیگر نظیر Strange Scaffold ،Visai Games و Coldblood هم برای عناوینی که هنوز به صورت رسمی معرفی نشده‌اند، بودجه دریافت کرده‌اند.

منبع: Games Industry

بیشتر بخوانید:

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما