[CES 2016] سرویس Android Auto به خودروهای فورد اضافه می‌شود

۲۱ بهمن ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Ford Android Auto

در حالی که چیزی به برگزاری نمایشگاه CES 2016 باقی نمانده، شرکت «فورد» (Ford) اعلام کرد که در برخی از جدیدترین خودروهای خودش از سیستم Android Auto استفاده خواهد کرد.

شرکت فورد اعلام کرد که تمام خودروهایی در سال ۲۰۱۶ تولید کرده و از سیستم Sync بهره می‌برند، Android Auto را دریافت می‌کنند.

شرکت فورد اعلام کرد که در آینده Android Auto را به برخی از خودروهای خودش اضافه می‌کند. فورد اعلام کرد که اتومبیل‌های سال ۲۰۱۷ این شرکت که از سیستم Sync 3 پشتیبانی می‌کنند، Android Auto خواهند داشت. همچنین در بروزرسان‌های مختلف، خودروهایی که در سال ۲۰۱۶ راهی بازار می‌کند را به Android Auto مجهز خواهد کرد. این شرکت خودروسازی گفت که نزدیک به ۱۵ میلیون خودرو تولید کرده که از تکنولوژی Sync استفاده می‌کنند و به همین دلیل می‌توان آن‌ها را به سیستم Android Auto بروزرسانی کرد.

Ford Android Auto

اضافه شدن Android Auto به خودروهای فورد

شرکت فورد در ادامه به این موضوع اشاره کرد که چند برنامه‌ی جدید را هم به این سیستم اضافه می‌کند که به وسیله‌ی آن‌ها می‌توان موقعیت خودرو روی نقشه، میزان سوخت، کنترل قفل درها و بسیاری از کارهای دیگر را به وسیله تلفن‌های همراه هوشمند انجام داد. به احتمال زیاد با برگزاری CES اطلاعات بیشتری درباره‌ی این موضوع منتشر خواهد شد.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: Android Authority

CES_2016_Slider

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar امیر اصولی

    فورد عشقه مخصوصاً موستانگ…

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه