شایعه: سرویس پرداخت اندروید تا چند روز دیگر راه می‌افتد

۱ شهریور ۱۳۹۴ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

فروشگاه‌های مک‌دانلد (McDonald) همیشه به دنبال امتحان تکنولوژی‌های مختلف و جدید هستند. وای-فای مجانی را این فروشگاه‌ها به راه انداختند وآی‌پدهای مجانی و سفارش آنلاین هم از برنامه‌های این شرکت بودند. مک‌دانلد هم‌چنین از اولین شرکت‌هایی بود که با اپل برای راه انداختن سرویس Apple Pay قرارداد بست.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، شرکت مک‌دانلد پیغام‌هایی به فروشگاه‌های‌اش فرستاده و از کارکنان‌اش برای راه افتادن سرویس Android Pay تا چند روز دیگر درخواست آمادگی کرده است.

از این پس فروشگاه‌های زنجیره‌ای مک‌دانلد را هم به لیست منابع معتبر درز اطلاعات اضافه کنید، چون این‌طور که به نظر می‌رسد، این شرکت تاریخ به راه افتادن سرویس Android Pay را به‌طور ناخواسته لو داده است. یک پیغام درون شرکتی از مک‌دانلد به بیرون راه پیدا کرده است که در آن، زمان راه افتادن سرویس Android Pay روز ۲۶ام آگوست یعنی سه‌روز آینده اعلام شده.

سرویس پرداخت هوشمند Android Pay در کنفرانس I/O شرکت گوگل و چند ماه پیش رونمایی شده، اما تاریخ مشخصی برای اره انداختن‌اش اعلام نشده بود. گوگل فقط گفته بود که این سرویس، اول در ایالات متحده اجرا خواهد شد.

AndroidPay

بر اساس گزارش‌های منتشر شده‌ی وب‌سایت Android Police، پیغامی به کارکنان مک‌دانلد فرستاده شده و در آن از آن‌ها خواسته شده است که هفته‌ی آینده برای پرداخت‌های جدید Android Pay آماده باشند.

گوگل گفته است که سرویس Android Pay روی تمام گوشی‌هایی که NFC دارند و سیستم عامل اندرویدشان از اندروید ۴.۴ جدیدتر است پشتیبانی خواهد شد.

با توجه به اینکه گوگل بروزرسانی‌های نرم‌افزاری‌اش را در روز چهارشنبه عرضه می‌کند، راه افتادن سرویس Android Pay هم تا سه روز دیگر دور از ذهن به نظر نمی‌رسد.

منبع: Digital Trends

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه