بازی Anger Foot اوایل تابستان امسال عرضه خواهد شد؛ تریلر گیم‌پلی آن را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
anger foot

اگر شما به دنبال یک بازی خاص و بامزه هستید، بازی پای عصبانی (Anger Foot) برای شما است. این بازی در سبک اول شخص و اکشن بوده که در آن کرکتر اصلی از پای خود برای مبارزه و کارهای مختلف استفاده می‌کند. این بازی چندی پیش معرفی شد و حال نوبت به تاریخ عرضه آن رسیده است. طبق چیزی که گفته شده بازی پای عصبانی اوایل تابستان امسال در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت.

بازی پای عصبانی یک عنوان سریع است. همینطور اینکه این بازی تنها برای پلتفرم کامپیوتر از طریق فروشگاه استیم در دسترس بوده که بهترین پلتفرم برای عناوینی مثل پای عصبانی است. این بازی توسط شرکت Free Lives طراحی شده که سابقه زیادی در ساخت بازی‌های مستقل دارد و در نتیجه بازی پای عصبانی توسط یک تیم ماهر طراحی شده است.

بازی پای عصبانی در سبک اول شخص بوده که پای شما همه کاره است. شما با آن دشمنان را از بین برده و از طرفی مسیر را برای خود باز می‌کنید. به طور کلی بازی پای عصبانی از لحاظ داستانی چندان جدی نیست و بیشتر جنبه بامزه دارد. به همین دلیل کاربران می‌توانند با تجربه این بازی از دنیای جدی گیمینگ فاصله گرفته و کمی به جنبه بامزه این زمینه سرگرمی نگاه بکنند.

عرضه بازی Angry Foot

بازی پای عصبانی یک بازی بسیار خاص بوده و طراحی عجیبی هم دارد. در اصل این سبک طراحی در بخش بازی‌های مستقل یک چیز معمول بوده و شرکت سازنده بیشتر از اینکه به واقعی بودن بازی توجه کند، به خلاقانه و متفاوت بودن آن اهمیت می‌دهد.

در بازی پای عصبانی در کنار پای شما، سلاح‌های مختلفی هم وجود دارد. در نتیجه شما می‌توانید با ترکیب سلاح و پای خود تبدیل به یک سرباز ماهر شده و دشمنان را به راحتی از بین ببرید. دشمنان شما نیز طراحی بسیار جالب و عجیبی داشته که باعث می‌شوند این بازی یک عنوان کاملاً متفاوت باشد.

دنیای بازی پای عصبانی به طور کامل از بین رفته است و شما تنها بازمانده هستید. در نتیجه باید تلاش کنید تا تمام دشمنان را از بین برده و شهر بازی را از این موجودات پاک کنید. نکته اینجاست که بازی پای عصبانی یک بازی سریع است. در نتیجه عکس العمل شما در آن اهمیت به شدت زیادی داشته و شما باید به اطراف خود آگاه باشید.

بازی پای عصبانی یکی از عناوین متفاوتی است که در این مدت عرضه شده است. نکته اینجاست که در دنیای گیمینگ همواره از بازی‌های خلاقانه استقبال شده و در نتیجه شرکت‌های مختلف در تلاش هستند تا از این عنصر در بازی‌های خود استفاده کنند. بحث خلاقیت در بازی‌های مستقل به اوج خود می‌رسد. به این شکل که شرکت‌های سازنده این بازی‌ها از هیچ چیزی نترسیده و همواره در تلاش هستند تا یک تجربه جدید و متفاوت را به کاربران ارائه دهند. بازی پای عصبانی هم یک مثال بارز از این موضوع است.

بازی پای عصبانی در تاریخ ۲۱ تیر (۱۱ جولای) برای پلتفرم کامپیوتر از طریق فروشگاه استیم عرضه خواهد شد. طرفداران می‌توانند این بازی را از الان پیش خرید کرده و به هنگام عرضه به سرعت آن را تجربه کنند.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیدیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما