Animal Crossing موبایل در یک هفته ۱۵ میلیون بار دانلود شد

۷ آذر ۱۳۹۶ | ۱۴:۳۰ ۷ آذر ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

موفقیت‌های نینتندو نه تنها با کنسول‌ها و بازی‌های خود، بلکه روی موبایل هم ادامه دارد. این شرکت اخیرا بازی Animal Crossing: Pocket Camp را روی موبایل عرضه کرده است و این بازی توانسته، دومین بازی موبایل بزرگ نینتندو شود.

بازی سوپر ماریو ران در هفته‌ی اول خود ۳۲ میلیون بار دانلود شده بود.

طبق گزارشی که موسسه‌ی آماری Sensor Tower منتشر کرده است، بازی Animal Crossing: Pocket Camp توانسته است در هفته‌ی اول عرضه‌ی خود بیش از ۱۵ میلیون بار دانلود شود. این رقم، بازی موبایل جدید نینتندو را پس از سوپر ماریو ران و بالاتر از Fire Emblem Heroes قرار می‌دهد.

بازی سوپر ماریو ران در هفته‌ی اول خود ۳۲ میلیون بار دانلود شده بود، در حالی که Fire Emblem Heroes توانست در یک هفته ۷ میلیون بار روی اپ استور اپل و گوگل پلی‌استور دانلود شود. البته نینتندو گفته است که Fire Emblem Heroes بیشترین درآمد را برای این شرکت در مقایسه با دو بازی دیگر دارد.

باید ببینیم پشتیبانی آینده از Animal Crossing موبایل چگونه خواهد بود، چون سوپر ماریو ران با قیمت بالای خود (ده دلار)، انتظارات نینتندو را برآورده کند.

می‌توانید تصاویر و تریلر بازی Animal Crossing: Pocket Camp را از اینجا ببینید. این بازی کوچکتر از دیگر قسمت‌های Animal Crossing است، ولی نینتندو توانسته است تجربه‌ی بازی کردن این بازی را به خوبی روی موبایل پیاده سازی کند.

منبع: Phone Arena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما