مجموعه‌ی Another Code برای نینتندو سوییچ معرفی شد؛ تریلر آن را تماشا کنید

۲۸ شهریور ۱۴۰۲ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
مجموعه‌ی Another Code

کمپانی نینتندو به تازگی با انتشار تریلری از بسته‌ی Another Code: Recollection برای نینتندو سوییچ رونمایی کرده است.

این بسته شامل بازسازی بازی‌های ماجراجویی و اشاره و کلیک Another Code: Two Memories (معروف به Trace Memory در آمریکای شمالی) و Another Code: R – A Journey into Lost Memories است. بازی اول در سال ۲۰۰۵ برای نینتندو دی‌اس معرفی شد و به دلیل گیم‌پلی جذاب خود توجهات را به خود جلب کرد. بازی دوم در سال ۲۰۰۹ برای Wii عرضه شد اما در آمریکای شمالی هرگز در دسترس قرار نگرفت. حال این دو بازی به طور کامل برای نینتندو سوییچ بهبود یافته‌اند.

بیشتر بخوانید: ۱۰۰ بازی ماجراجویی برتر تاریخ؛ پیوند بی‌نقصی از داستان، چالش و معما!

داستان Another Code: Two Memories حول محور یک دختر ۱۳ ساله به نام اشلی می‌چرخد که در جست‌و‌جوی پدرش به جزیره‌ی دور افتاده‌ی بلاد ادوارد سفر می‌کند. اشلی نامه‌ای از پدرش دریافت می‌کند که معتقد بود مرده است و این زنجیره‌ای از اسرار و رویاها را به گذشته باز می‌کند. داستان جذاب اشلی در نسخه‌ی دوم تکمیل می‌شود که او را دو سال پس از وقایع بازی اول به دریاچه‌ی جولیت می‌برد تا حقیقت پنهان حول محور مادرش را کشف کند.

مجموعه‌ی Another Code

همانطور که گفته شد، این بسته هر دو بازی را با ارتقاهای قابل توجهی همراه خواهد کرد که یکی از مهمترین‌های آن‌ها تبدیل بازی نخست به یک تجربه‌ی کاملا سه‌بعدی است. با این حال، برخی از طرفداران ممکن است تعجب کنند که چگونه برخی پازل‌های نسخه‌ی DS که بسیار مورد تحسین قرار گرفتند، با کنترل‌های مختلف سوییچ سازگار خواهند شد.

گفتنی است که احیای Another Code در نینتندو سوییچ نشانه‌ای از روندی است که در آن به آثار قدیمی‌تر و شاید دست کم‌گرفته‌شده فرصتی دوباره در چشم‌انداز بازی‌های مدرن داده می‌شود.  سری Another Code به دلیل داستان‌سرایی غنی و عناصر گیم‌پلی منحصربه‌فرد یکی از بهترین آثار ماجراجویی تاریخ است که آوردن آن به سوییچ این امکان را برای نسل جدیدی از گیمرها فراهم می‌کند تا جادوی آن را تجربه کنند.

مجموعه‌ی Another Code: Recollection در تاریخ ۱۹ ژانویه‌ی ۲۰۲۴ (۲۹ دی ۱۴۰۲) برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه