اپل شاید اوایل ۲۰۲۲ آی‌مک ۲۷ اینچی با نمایشگر mini-LED معرفی کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
آی‌مک 27 اینچی

یکی از افشاگران معروف به نام راس یانگ اعلام کرده که اپل قصد دارد اوایل ۲۰۲۲ از آی‌مک ۲۷ اینچی رونمایی کند. گفته می‌شود نمایشگر نسل جدید آی‌مک مبتنی بر فناوری mini-LED است و این یعنی با برند XDR معرفی خواهد شد.

از دیگر ویژگی‌های این نمایشگر می‌توانیم به پشتیبانی از فناوری ProMotion اشاره کنیم که در نتیجه رفرش متغیر بین ۲۴ تا ۱۲۰ هرتز را ارائه می‌دهد. هنوز در رابطه با رزولوشن نمایشگر مدل جدید آی‌مک اطلاعاتی منتشر نشده ولی آی‌مک ۲۷ اینچی فعلی رزولوشن ۵K را ارائه می‌دهد.

اپل به‌تازگی توجه ویژه‌ای به نمایشگرهای mini-LED نشان داده و بعد از آیپد پرو ۱۲٫۹ اینچی، چند روز قبل نسل جدید مدل‌های ۱۴ و ۱۶ اینچی مک‌بوک پرو با نمایشگر mini-LED رسما معرفی شدند. حالا اپل قصد دارد از این فناوری برای آی‌مک هم استفاده کند.

این افشاگر در ابتدا گفته بود که اپل می‌خواهد یک مانیتور mini-LED راهی بازار کند ولی در ادامه اعلام کرد که با آی‌مک ۲۷ اینچی روبه‌رو خواهیم شد. راس یانگ در زمینه‌ی گزارش‌های مربوط به نمایشگرها بسیار دقیق عمل می‌کند و مثلا گفته بود که آیپد مینی جدید با نمایشگر ۸٫۳ اینچی معرفی می‌شود و پشتیبانی مک‌بوک پرو جدید از فناوری ProMotion هم به درستی پیش‌بینی کرده بود. آقای یانگ ۲۵ سال تجربه در صنعت نمایشگرها دارد و به لطف ارتباطات گسترده‌اش می‌تواند خبرهای موثقی را منتشر کند.

منبع: MacRumors

راهنمای خرید آیفون


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما