اپل تاریخ برگزاری رویداد WWDC 2023 را اعلام کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
رویداد WWDC 2023

اپل ساعاتی قبل اعلام کرد که رویداد WWDC 2023 در تاریخ ۵ ژوئن (۱۵ خرداد) برگزار خواهد شد. به طور مشخص این یک رویداد ۴ روزه است و در جریان آن کنفرانس‌های مختلفی برگزار می‌شود. اما طبیعتا برای کاربران معمولی، افتتاحیه‌ی آن اهمیت دارد زیرا در جریان آن نسخه‌ی جدید سیستم‌عامل‌های iOS، iPadOS، macOS و WatchOS معرفی خواهد شد.

اگرچه این رویداد هم به طور آنلاین برگزار می‌شود، ولی اپل اعلام کرده که تعداد مشخصی از توسعه‌دهندگان و دانشجویان می‌توانند به طور حضوری در افتتاحیه شرکت داشته باشند. طی ماه‌های گذشته گزارش‌هایی در مورد احتمال معرفی اولین هدست واقعیت ترکیبی اپل در جریان رویداد WWDC 2023 منتشر شده است.

اما از سوی دیگر، برخی بر این باور هستند معرفی هدست در این مراسم بعید به نظر می‌رسد ولی به احتمال زیاد اپل به ویژگی‌های نرم‌افزاری این هدست می‌پردازد. با توجه به اینکه این رویداد یک مراسم معطوف به نرم‌افزار است، این شرکت احتمالا می‌خواهد توسعه‌دهندگان را برای این هدست آماده کند تا قبل از رونمایی رسمی بتوانند اپلیکیشن‌های مختلفی برای آن توسعه دهند. از سوی دیگر احتمال معرفی نسل جدید مک پرو و مک‌بوک ایر ۱۵ اینچی هم وجود دارد.

در هر صورت با توجه به اینکه حدود ۲ ماه تا برگزاری این رویداد فاصله داریم، بدون شک تا آن زمان گزارش‌های زیادی در مورد احتمال معرفی محصولات موردنظر منتشر خواهد شد.

منبع: MacRumors

راهنمای خرید گوشی موبایل
راهنمای خرید آیفون


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما