هوم‌پاد مینی اپل با قیمت ۹۹ دلار رونمایی شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
هوم‌پاد مینی اپل

همان‌طور که می‌دانید، اپل امشب رویدادی را تحت عنوان Hi Speed برگزار کرده که طی آن قرار شد از گوشی‌های جدید و یک سری گجت دیگر رونمایی کند. اولین گجتی هم که در این رویداد معرفی شد، هوم‌پاد مینی نام دارد. بلندگوی هوشمندی که به قابلیت‌های شگفت‌انگیزی مجهز شده و ۹۹ دلار هم قیمت دارد.

اپل هوم‌پاد جدید خود را برای رقابت با Nest Audio گوگل طراحی و در همین راستا آن را به یک سری قابلیت‌های بسیار خوب مجهز کرد. از جمله این قابلیت‌ها می‌توان به پشتیبانی از دستیار صوتی هوشمند سیری، قابلیت کنترل لوازم خانه‌ی هوشمند و چیزهایی از این دست اشاره کرد.

سیری که به‌عنوان دستیار صوتی محصولات اپل شناخته می‌شود، این بار با امکانات فوق‌العاده‌ای در هوم‌پاد حضور یافته. او اکنون می‌تواند صدای تک‌تک افراد خانه را تشخیص دهد تا سریع‌تر به نیاز افراد مختلف پاسخ دهد، می‌تواند به اپلیکیشن‌های روی گوشی دسترسی داشته باشد تا از این طریق پیام‌های ارسالی را خوانده و یا حتی پیام ارسال کند، تقویم را چک کند و بسیاری از امکانات دیگر که هوم‌پاد مینی را به یک گجت تقریبا همه‌کاره و البته بسیار کاربردی تبدیل می‌کند.

هوم‌پاد مینی اپل

قابلیت جدیدی هم که به هوم‌پاد مینی اپل اضافه شده، اینترکام (Intercom) نام دارد تا بدین ترتیب اگر از دو اسپیکر هوم‌پاد استفاده می‌کنید، از یکی به دیگری پیام ارسال کنید. این قابلیت حتی روی دیگر دستگاه‌های اپل هم در دسترس قرار دارد، بدین ترتیب که می‌توانید به افراد درون خانه پیام صوتی ارسال کنید تا روی ایرپادز و هوم‌پاد پخش شود. دیگر دستگاه‌ها نظیر آیفون و CarPlay هم اعلانی در رابطه با این پیام دریافت می‌کنند.

همچنین مثل همیشه اپل روی امنیت بالا و حریم خصوصی این محصول هم تأکید داشت و اعلام کرد در صورت عدم تمایل کاربر، هیچ یک از فرامین صوتی که ارسال می‌شود در هیچ محلی ذخیره نخواهد شد و همه چیز مطابق انتظار، رمزنگاری شده است.

هوم‌پاد مینی روی قسمت بالایی خود، یک بخش کنترلی درخشان دارد که از فرامین لمسی هم پشتیبانی می‌کند و کاربر می‌تواند از طریق آن موسیقی را پخش یا متوقف کند و یا صدا را کنترل کند. هنگامی هم که سیری فعال باشد، این قسمت می‌درخشد.

هوم‌پاد مینی اپل

درایورهای هوم‌پاد مینی اپل در دو طرف و همچنین زیر آن تعبیه شده تا بدین ترتیب صدا به صورت فراگیر (۳۶۰ درجه) پخش شود. همچنین وقتی دو یا چند هوم‌پاد درون خانه داشته باشید، محتوا از طریق همه‌ی آن‌ها به صورت هم‌زمان و با کیفیت فوق‌العاده‌ای پخش خواهد شد.

اپل برای این بلندگو از چیپ S5 استفاده کرده که در ساعت هوشمند اپل واچ ۵ هم از آن استفاده شده بود. با کمک این چیپ، هوم‌پاد می‌تواند در لحظه، بلندی صدا و محدوده‌ی دینامیکی را با توجه به محتوایی که در حال پخش شدن است تنظیم کند. همچنین این محصول از چیپ U1 UWB نیز بهره می‌برد تا محل دقیق آیفون را در نزدیکی خود تشخیص دهد.

قیمت هوم‌پاد مینی اپل

این بلندگوی هوشمند و جذاب در تاریخ ۶ نوامبر (۱۶ آبان) در رنگ خاکستری و با قیمت ۹۹ دلار در دسترس قرار می‌گیرد.

منبع: GSMArena

راهنمای خرید آیفون


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. nimma

    اینم نمیتونیم بخریم. میگی نه؟ وایسا ببین.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما