پوشش خبری مراسم Time Flies اپل (پخش زنده تمام شد)

۲۶ شهریور ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
پخش زنده‌ی مراسم Time Flies اپل

بعد از شایعه‌های زیاد درباره‌ی مراسم اپل بالاخره این شرکت هفته‌ی پیش تأیید کرد که قصد دارد امروز ۲۵ شهریور (۱۵ سپتامبر) یک مراسم مجازی با عنوان Time Flies برگزار کند. کسی به طور دقیق مطمئن نیست چه محصولاتی قرار است در مراسم Time Files اپل معرفی شود، ولی حتی ممکن است شاهد رونمایی از آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو باشیم. طبق رسم همیشه می‌توانید امروز سه‌شنبه ۲۵ شهریور ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران در این مطلب با پخش زنده‌ی مراسم Time Flies اپل همراه دیجی‌کالا مگ باشید.

به‌روزرسانی: پخش زنده‌ی مراسم Time Flies اپل به پایان رسید. مهم‌ترین اخبار و مقالات درباره‌ی محصولات معرفی‌شده در این مراسم را از لینک‌های زیر بخوانید.

بر اساس شایعه‌ها دیگر تقریبا قطعی به نظر می‌رسد که اپل در این مراسم یک اپل واچ و یک آیپد ایر جدید معرفی کند. گفته می‌شود اول واچ سری ۶ قابلیت‌های جدیدی در حوزه ثبت کیفیت خواب کاربر دارد و می‌تواند میزان اکسیژن خون را اندازه بگیرد.

تغییرات آیپد ایر جدید به نظر می‌رسد بزرگتر باشند، از جمله اینکه ممکن است امشب با طراحی جدیدی مواجه شویم که مثل آیپد پرو حاشیه‌های فیزیکی باریکی دارد، اما بعید به نظر می‌رسد که اپل در این نسل تاچ آیدی یا حسگر اثر انگشت آیپد ایر را با فیس آیدی برای تشخیص چهره جایگزین کند.

بیشترین چیزی که به نظر می‌رسد کاربران علاقه داشته باشند در آیپد ایر ببینند این است که اپل در این تبلت هم مثل آیپد پرو، درگاه نه چندان دوست داشتنی لایتنینگ را با USB-C جایگزین کند.

درباره‌ی آیفون ۱۲ هم اپل قبلا به سهامدارانش گفته بود کمی دیرتر از معمول عرضه می‌شود. شاید اپل در این مراسم توضیح بیشتری ارائه کند یا حتی شاهد معرفی پرچم‌داران جدید باشیم هرچند موضوع آخر کمترین احتمال به نظر می‌رسد.

برای آشنایی با جدیدترین محصولات اپل و مشاهده مراسم مجازی این شرکت، امشب سه‌شنبه ۲۵ شهریور ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران با پخش زنده‌ی مراسم Time Flies اپل همراه دیجی‌کالا مگ باشید.

راهنمای خرید آیفون
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه