احتمال عرضه‌ی Apple Watch 2 در اسفند ماه کم رنگ می‌شود

۲۰ فروردین ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Apple Watch

در حالی که شایعات به عرضه‌ی Apple Watch 2 در اواخر اسفند یا اوایل فروردین اشاره می‌کنند، سایت TechCrunch اعلام کرد که این محصول جدید اپل به این زودی‌ها معرفی نمی‌شود.

به نظر می‌رسد که اپل نمی‌تواند نسل جدید ساعت هوشمند خودش را در اواخر اسفند ماه (ماه مارس) معرفی کند.

در تازه‌ترین اخبار منتشر شده پیرامون ساعت هوشمند Apple Watch 2 خط تولید این محصول به شرایط مطلوب نرسیده و به همین دلیل این ساعت برای عرضه در اواخر اسفند ماه (ماه مارس) آماده نمی‌شود. به نظر می‌رسد که قطعات مختلف این ساعت توسط شرکت‌های گوناگون ساخته می‌شود و به همین دلیل اپل برای تامین قطعات آن با مشکل مواجه شده و نمی‌تواند به این زودی‌ها محصول جدید خودش را رونمایی کند.

«بن باجارین» (Ben Bajarin) از سازمان تحقیقاتی Creative Strategies به این موضوع اشاره کرد که تولید نسل فعلی Apple Watch باعث شده که خط تولید نسل جدید این محصول با مشکل مواجه شود و به همین دلیل تامین کردن قطعات آن مشکلاتی را برای اپل به وجود آورده است. البته شرکت‌هایی که در ساخت نسل جدید این ساعت هوشمند نقش دارند، به اپل اطمینان خاطر داده‌اند که تا چند ماه دیگر می‌تواند ساعت جدید خودش را معرفی کند.

Apple Watch

نسل اول Apple Watch بیش از ۱۲ میلیون دستگاه فروش داشته است.

این شایعه در حالی منتشر می‌شود که چند روز پیش گفته شده بود که «اپل واچ ۲» در ماه مارس و در کنار آیفون ۶c معرفی خواهد شد. در گذشته به این موضوع اشاره شده بود که روند ساخت Apple Watch 2 در بهمن ماه آغاز می‌شود.

لازم به‌ذکر است که نسل اول ساعت هوشمند اپل تا این لحظه بیش از ۱۲ میلیون دستگاه فروش داشته و اپل سیستم عامل آن را هم به نسخه‌ی ۲ ارتقا داده است.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: TechCrunch

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar آندروید

    واقعا زیباشت
    ساعت اپل با گوشی رو ست کنی
    به شخصه از ساعتش بیشتر از گوشی هاش خوشم میادش
    دوستاناز قیمت نسل جدید کسی خبر داره؟

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه