اپل واچ سری ۷ در تاریخ ۲۳ مهر راهی بازار می‌شود

۱۲ مهر ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
اپل واچ سری 7

طبق اعلام شرکت اپل، از تاریخ ۸ اکتبر (۱۶ مهر) پیش‌فروش اپل واچ سری ۷ آغاز می‌شود و از تاریخ ۱۵ اکتبر (۲۳ مهر) هم به دست خریداران می‌رسد. اپل ماه گذشته از نسل جدید ساعت هوشمند خود رونمایی کرد ولی در این مراسم تاریخ عرضه‌ی آن اعلام نشد.

نسل جدید اپل واچ تفاوت چندانی با نسل قبلی ندارد ولی روی هم رفته گوشه‌های نمایشگر کمی گردتر شده و حاشیه‌های اطراف آن هم کاهش پیدا کرده‌اند. کاربران برای خرید اپل واچ سری ۷ باید بین ۲ مدل ۴۱ و ۴۵ میلی‌متر دست به انتخاب بزنند که ۱ میلی‌متر بزرگ‌تر از نسل قبلی هستند. همچنین حالت نمایشگر همیشه روشن هم ۷۰ درصد روشن‌تر از نسل ششم به حساب می‌آید.

اپل واچ سری 7

اپل برای این ساعت تعداد زیادی واچ‌فیس جدید طراحی کرده که جذابیت این ساعت را بیشتر می‌کنند. علاوه بر این، باید به بهبودهای مربوط به سیستم‌عامل WatchOS 8 هم اشاره کنیم که از فعالیت‌های ورزشی بیشتری پشتیبانی می‌کند. این ساعت از گواهی IP6X بهره می‌برد و این یعنی کاربران نگرانی کمتری بابت نفوذ گرد و غبار خواهند داشت. همچنین مانند نسل‌های قبلی همچنان در برابر نفوذ آب مقاومت می‌کند.

اپل در کمال تعجب چیپست این ساعت را تغییر نداده و به همین خاطر بار دیگر چیپست مربوط به نسل ششم استفاده شده است. اپل واچ سری ۷ با قیمت ۳۹۹ دلار به دست کاربران می‌رسد و همچنین کاربران می‌توانند نسل سوم اپل واچ را با قیمت ۱۹۹ دلار بخرند.

منبع: The Verge

راهنمای خرید آیفون
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه