اپل واچ SE 2 و یک مدل جدید جان‌سخت احتمالا سال ۲۰۲۲ معرفی می‌شوند

۱۵ آذر ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
اپل واچ SE 2

خبرگزاری بلومبرگ گزارش داده که سال آینده اپل واچ SE 2 و یک مدل جان‌سخت مناسب ورزشکاران حرفه‌ای راهی بازار می‌شوند. باید خاطرنشان کنیم نسل اول اپل واچ SE در سال ۲۰۲۰ به دست کاربران رسید که یک مدل میان‌رده برای کاربران محسوب می‌شود. این ساعت از نظر ظاهری تفاوت خاصی با نسل ششم اپل واچ ندارد اما از ویژگی‌های پیشرفته‌ای مانند نمایشگر همیشه روشن، سنسور سنجش اکسیژن و ثبت نوار قلب بهره نمی‌برد.

اپل معمولا محصولات سری SE خود را دیر به دیر به‌روزرسانی می‌کند و مثلا در این زمینه می‌توانیم به آیفون SE اشاره کنیم. با توجه به اینکه امسال خبری از مدل جدید این ساعت هوشمند نبود، به نظر می‌رسد سال آینده شاهد عرضه‌ی نسل دوم این ساعت خواهیم بود. در رابطه با ویژگی‌های آن گزارش موثقی منتشر نشده ولی می‌توانیم انتظار طراحی نسبتا متفاوت و افزایش تعداد ویژگی‌های مربوط به سلامتی و تندرستی را داشته باشیم.

در کنار این ساعت، به توسعه‌ی یک ساعت هوشمند جان‌سخت مناسب ورزشکاران حرفه‌ای هم اشاره شده است. در این زمینه هم قبلا گزارش‌های منتشر شده که بر اساس این گزارش‌ها، ساعت در برابر ضربه، خط و خش، سقوط و دیگر اتفاقات این‌چنینی مقاومت بیشتری از خود نشان می‌دهد.

اپل واچ SE 2

قبل از معرفی نسل هفتم اپل واچ، بسیاری از گزارش‌ها از تخت بودن بدنه‌ی آن خبر می‌دادند. اما در نهایت هیچ‌ کدام از این گزارش‌ها به واقعیت تبدیل نشدند و در حقیقت نمایشگر این ساعت اندکی خمیده‌تر از نسل قبلی است. بنابراین شاید این نمایشگر تخت برای مدل جان‌سخت این گوشی استفاده شود که البته این فقط یک حدس و گمان است و باید منتظر انتشار گزارش‌های بیشتری بمانیم.

در حال حاضر اپل واچ سری ۳ و ۷ و همچنین مدل SE در بازار حضور دارند و تولید این مدل‌ها ادامه دارد. به نظر می‌رسد اپل در سال ۲۰۲۲ می‌خواهد مشتریان اپل واچ را افزایش دهد و به همین خاطر قرار است مدل مختص وزرشکاران حرفه‌ای راهی بازار شود. باید خاطرنشان کنیم برخی از این ورزشکاران به دلیل نگرانی‌های مربوط به دوام اپل واچ، از این ساعت هوشمند استفاده نمی‌کنند و در عوض به برندهای دیگر روی می‌آورند.

منبع: GizmoChina

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه