اپل واچ سری ۷ احتمالا دو هفته‌ی دیگر راهی بازار می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
اپل واچ سری 7

یکی از افشاگران مشهور مدعی شده که اپل واچ سری ۷ از حدود دو هفته‌ی دیگر راهی بازار می‌شود و کاربران از هفته‌ی آینده می‌توانند این ساعت هوشمند را پیش‌خرید کنند. اپل چند هفته قبل در کنار گوشی‌های سری آیفون ۱۳ از اپل واچ سری ۷ هم رونمایی کرد ولی تاریخ مشخصی برای عرضه‌ی آن اعلام نشد.

در همین رابطه باید خاطرنشان کنیم که طی هفته‌های گذشته برخی از مدل‌های نسل ششم اپل واچ در آمریکا کمیاب شده‌اند. شایعه‌ها حاکی از آن است که عرضه‌ی نسل جدید اپل واچ به دلیل مشکلات مربوط به تولید به تعویق افتاده است. افشاگری که این خبر را اعلام کرده، در این زمینه سابقه‌ی ضد و نقیضی دارد و به همین خاطر باید ببینیم دیگر منابع هم این خبر را تأیید می‌کنند یا نه.

اپل واچ سری 7

روی هم رفته عرضه‌ی این ساعت در اواسط ماه اکتبر منطقی به نظر می‌رسد و از طرف دیگر طبق گزارش‌های منتشر شده، اپل قصد دارد به‌زودی یک رویداد را برای معرفی مک‌بوک‌های جدید خود برگزار کند.

طی ماه‌های گذشته گزارش‌های زیادی درباره‌ی طراحی جدید اپل واچ منتشر شد اما در نهایت این محصول با طراحی مشابه نسل‌های قبلی به دست کاربران می‌رسد. اگرچه حاشیه‌های نمایشگر کوچک‌تر شده و حالا با مدل‌های ۴۱ و ۴۵ میلی‌متری سروکار داریم، ولی در نهایت شایعه‌های تخت بودن نمایشگر به واقعیت تبدیل نشد. اپل واچ سری ۷ از امکانات جدید مربوط به سلامتی بهره نمی‌برد و با قیمت پایه ۳۹۹ دلار به دست کاربران می‌رسد.

منبع: MacRumors

راهنمای خرید آیفون


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما