عرضه بازی Ark 2 تا سال ۲۰۲۴ میلادی به عقب افتاد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
ARK 2

بازی آرک ۲ (Ark 2) حدود یک سال است که معرفی شده است. حال شرکت سازنده اعلام کرده که عرضه این بازی تا سال ۲۰۲۴ میلادی با تأخیر مواجه خواهد شد. آرک ۲ در اصل دنباله بازی آرک: دوام آوری تکامل یافته (Ark: Survival Evolved) است. شرکت سازنده تاریخ دقیق عرضه این بازی را اعلام نکرده بود ولی عرضه بازی آرک ۲ برای سال ۲۰۲۳ برنامه ریزی شده بود.

شرکت سازنده در پست خود نوشته که کل تیم سازنده تصمیم گرفتند که عرضه بازی را تا سال ۲۰۲۴ میلادی با تأخیر مواجه کنند. همینطور اینکه بازی آرک ۲ همچنان یک عنوان انحصاری برای کنسول‌های مایکروسافت و ویندوز خواهد بود. تیم سازنده در تلاش است تا یک بازی بسیار کامل را عرضه کند. از طرفی قصد ندارد که بیش از حد به خود فشار وارد کند.

یکی از دلایل تأخیر این بازی، دشواری کار با موتو انیمیشن سازی آنریل انجین ۵ (Unreal Engine 5) اعلام شده است. همینطور اینکه طراحی خود بازی نیز مشکلات خاصی داشته است. بازی آرک ۲ نسبت به شماره ۱ تغییرات زیادی داشته است. برخی از این تغییرات از دیدگاه طرفداران خوشایند نبوده و از آن‌ها استقبال نشده است. به همین دلیل شرکت سازنده تصمیم گرفته تا آن‌ها را نیز تغییر دهد.

تأخیر بازی Ark 2

در کنار خبر تأخیر، شرکت سازنده اعلام کرده که قصد ندارد اطلاعات بیشتری از این بازی در سال ۲۰۲۳ میلادی منتشر کند. اینطور که به نظر می‌رسد روند ساخت این بازی تغییر زیادی کرده که باعث شده تا این حد خود را محدود کنند. شرکت سازنده برای اینکه طرفداران خیلی ناامید نشوند، یک نسخه ریمستر از بازی آرک ۱ را در انتهای تابستان امسال عرضه می‌کند. این ریمستر با استفاده از موتور آنریل انجین ۵ ساخته شده و گرافیک بسیار بالایی دارد.

بحث تأخیر چیز عجیبی در عناوین امروزی نیست. بحث اینجاست که شرکت‌های سازنده به این موضوع عادت کرده و اکثر اوقات تاریخ عرضه را زودتر از زمان واقعی آماده شدن بازی اعلام می‌کنند. با این حال تیم سازنده عناوین آرک به نظرات کاربران توجه کرده و به همین دلیل است که تصمیم گرفته تا تغییرات گسترده‌ای در این بازی ایجاد کند.

منبع: PCgamer


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتدیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما