ببینید؛ تریلر Assassin’s Creed Jade گیم‌پلی بازی موبایلی اساسینز کرید را نشان می‌دهد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Assassins Creed Jade

مجموعه اساسینز کرید (Assassin’s Creed) سابقه زیادی در دنیای گیمینگ داشته و همیشه توسط شرکت یوبیسافت عرضه شده است. حال اینکه کدام شعبه از این شرکت مسئول ساخت این بازی بوده، معمولاً متفاوت است. حال یوبیسافت اعلام کرده که بازی موبایل این مجموعه به نام رمز جید (Codename Jade) توسط شرکت لول اینفینیت (Level Infinite) عرضه خواهد شد.

هنوز اطلاعات زیادی از بازی نام رمز جید منتشر نشده است. حتی نام اصلی این بازی نیز اعلام نشده و در حال حاضر با یک نام رمز معرفی شده است. این موضوع چیز جدیدی در مجموعه اساسینز کرید نیست و در گذشته نیز پروژه‌های این مجموعه نام‌های رمز دیگری داشتند. این اولین بازی گسترده از مجموعه اساسینز کرید است که روی پلتفرم موبایل عرضه می‌شود که به نوبه خود بسیار جذاب است.

بازی اسم رمز جید در قرن سوم قبل از میلاد مسیح جریان دارد. زمانی که چین جزو اولین امپراطوری‌های متحد دنیا بوده و قدرت بسیار زیادی داشته است. حال با ارتباط میان کشورهای مختلف، عصر جدیدی از انسانیت آغاز شده که چالش‌های جدیدی را به دنیا معرفی می‌کند. داد و ستد با کشورهای دیگر باعث می‌شود تا فرهنگ‌های آن‌ها نیز جابجا شده و سبک زندگی انسان‌ها تغییر زیادی بکند.

Assassins Creed Jade

چه از لحاظ گیم‌پلی و چه از نظر گرافیک و ساختار جهان‌باز، بازی موبایلی Assassin’s Creed Jade چندان هم در مقابل نسخه‌های اصلی سری کم نمی‌آورد.

اینطور که به نظر می‌رسد نقشه بازی نام رمز جید بسیار گسترده است. به همین دلیل قرار است یک عنوان سنگین برای پلتفرم موبایل باشد. هدف شما این است که با کرکتر اصلی بازی، دشمنان را از بین برده و اسرار دنیای بازی را کشف کنید. همینطور اینکه باید از کشور خود در برابر Xiongnu محافظت کنید تا آن را از بین نبرند.

نکته اصلی بازی نام رمز جید این است که یک عنوان کامل اساسینز کرید برای پلتفرم موبایل است. اینطور که به نظر می‌رسد این بازی حالتی آزمایشی برای یوبیسافت دارد تا توان پلتفرم موبایل را مورد آزمایش قرار دهد. در این مدت این پلتفرم پیشرفت بسیار زیادی کرده و موبایل‌ها قدرت بسیار زیادی بدست آورده‌اند. با این حال آیا این سخت افزار برای عناوین سنگینی مثل اساسینز کرید آماده است؟

نام رمز جید یک دنیای گسترده دارد. ب همین دلیل تجربه آن روی پلتفرم موبایل می‌تواند بسیار لذت‌بخش باشد. از طرفی با پیشرفت بسیار زیادی که این پلتفرم در چند سال اخیر کرده، شرکت‌های بیشتری روی آن سرمایه‌گذاری کرده‌اند. بازی نام رمز جید باید یک عنوان بسیار بهینه و با طراحی خوب باشد. به دلیل اینکه این بازی می‌تواند یک عصر جدید در گیمینگ روی موبایل را آغاز کرده و ما شاهد عرضه عناوین داستانی و با کیفیت برای این پلتفرم باشیم.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما