اولین تریلر از گیم‌پلی Assassin’s Creed Shadows منتشر شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

شرکت یوبیسافت چندی پیش از بازی اساسینز کرید سایه‌ها (Assassin’s Creed Shadows) رونمایی کرد. این بازی در دنیای ژاپن قرار داشته و قرار است عناصر جدیدی به مجموعه اساسینز کرید اضافه کند. از طرفی شرکت یوبیسافت اعلام کرده که بازی سایه‌ها از لحاظ داستان و گیم‌پلی هم تجربه خاصی را به کاربران ارائه خواهد داد. حال نوبت به یک تریلر از گیم‌پلی این بازی رسیده است.

بازی اساسینز کرید سایه‌ها شما را به دوران فئودال در ژاپن می‌برد. شما در این بازی نقش یک شینوبی یا یک سامورایی را بازی خواهد کرد و می‌توانید در دنیای بسیار جذاب و گسترده این بازی به گشت و گذار بپردازید. نکته اینجاست که شما به راحتی به هر دو کرکتر بازی دسترسی داشته و هیچ محدودیتی در جابجایی میان این دو شخصیت نخواهید داشت.

آزادی عمل شما در بازی سایه‌ها بسیار زیاد است. در نتیجه شما می‌توانید به راحتی در دنیای این بازی گشته و هیچ محدودیتی حس نکنید. از طرفی دنیای بازی نیز بسیار زیبا و با جزئیات طراحی شده تا کاربران برای مدت زیادی در آن به اکتشاف بپردازند. نکته اینجاست که شرکت یوبیسافت تلاش کرده تا این بازی را به واقعیت نزدیک کند. در نتیجه شرایط آب و هوایی در این بازی پویا بوده و روی روند گیم‌پلی تأثیر می‌گذارد.

گیم‌پلی بازی Assassin's Creed Shadows

هر کدام از شخصیت‌های داخل بازی اساسینز کرید ویژگی خاص خود را دارد. برای مثال کرکتر سامورایی بیشتر در ضربات سهمگین مهارت داشته و کرکتر شینوبی سرعت بسیار بالایی دارد. همینطور اینکه هر کدام از این دو کرکتر برای سبک بازی خاصی طراحی شده‌اند و در نتیجه کاربر باید تلاش کند خود را با آن سازگار کند. به دلیل اینکه برخی مراحل مخصوص به یک شخصیت بوده و با دیگری قابل انجام نیست.

مانند بسیاری از بازی‌های نقش آفرینی دیگر بازی اساسینز کرید هم دارای درخت توانایی برای شخصیت‌های بازی است. در نتیجه شما می‌توانید با پیشرفت در بازی کرکترهای خود را ارتقاء داده و برای آن‌ها توانایی‌های بیشتری باز کنید. همینطور اینکه این توانایی‌ها در روند بازی موثر بوده و باعث می‌شوند که بازی آسانتر شود.

دنیای بازی به شدت گسترده بوده و در نتیجه کاربر باید در آن به گشت و گذار بپردازد. در دنیای این بازی نکات بسیار زیادی وجود دارد و کاربر باید تلاش کند آن‌ها را پیدا کند. با این کار آشنایی بیشتری با روند و دنیای بازی پیدا خواهد کرد و می‌تواند راحت‌تر با دشمنان مبارزه کند. همینطور اینکه قابلیت شخصی‌سازی بسیار گسترده در این بازی وجود داشته و کاربران می‌توانند با سلاح‌های مختلف به مبارزه با دشمنان بپردازند.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما